„Ķelne vai Štutgarte – galvenais ir izstāde DACH+HOLZ International”

Pavisam netālu no Ķelnes doma atrodas Eiropas jumiķu un namdaru svarīgākā tikšanās vieta – Starptautiskā izstāde DACH+HOLZ (jumts+koks), kas notiks 2014. gada 18.- 21. februārī. Četrās izstāžu hallēs un brīvdabas teritorijā gan vietējie, gan ārvalstu dalībnieki prezentēs savus jauninājumus koka konstrukciju, jumtu, fasāžu un sienu izbūves, kā arī skārda un metālapstrādes darbu jomā.

Sacensība par labākajām stenda vietām jau ir sākusies. Pašlaik ir pieteikušies jau vairāk kā 400 dalībnieku. „Profesionāļu interese par izstādi DACH+HOLZ International ir augsta. Viņi novērtē Eiropā neatkārtojamo un tieši koka konstrukciju un jumtu izbūvei veltīto izstādi,” sacīja Dīters Dors, uzņēmuma GHM Gesellschaft für Handwerksmessen mbH, kas organizē šo izstādi, ģenerāldirektors. „Namdari, jumiķi, būvskārdnieki, arhitekti un projektētāji izstādes laikā gūst ieskatu aktuālajos izaicinājumos un metodēs to risināšanai, kā arī profesionālu nozares turpmākās attīstības pārskatu. Nozares speciālisti zina, ka izstādē prezentētie risinājumi nav piesaistīti attiecīgajai izstādes norises vietai. Šajā nozarē ir skaidrs: Ķelne vai Štutgarte, galvenais ir izstāde DACH+HOLZ International. 2014. gada sākumā īsi pirms būvsezonas atsākšanās visi izstādes apmeklētāji būs ieguvēji.”

Izstāde DACH+HOLZ International piedāvā produktus, kas saistīti ar ēku būvi: koka konstrukcijas un jumta un sienu izbūve, siltināšana un skārdnieka darbi. Savu dalību izstādē jau pieteikuši sekojoši vietējās un pasaules nozīmes spēlētāji: Bauder, Creaton, Dörken, Eternit, Fakro, Fermacell, Isover, Knauf, Mafell, Rheinzink, Roto, Velux un Wolfin. Šie dalībnieki atbilstoši saviem piedāvātajiem produktiem jau ir sadalīti pa četrām izstādes hallēm, lai katrs apmeklētājs viegli spētu orientēties pēc tematiskā iedalījuma. Piemēram, sestajā hallē aplūkojams to uzņēmumu piedāvājums, kas nodarbojas ar slīpo jumtu segumiem un solāro tehniku. Septītā halle turpretī ir rezervēta visam, kas saistīts ar koku. Darbnīcu aprīkojums un darbarīki atrodami astotajā hallē, bet lēzenie jumti, fasādes un metāls ir devītās halles piedāvājuma atslēgvārdi.

Vietējos un ārvalstu jumiķus, namdarus, būvskārdniekus, projektētājus, arhitektus un inženierus līdz ar iekārtu, materiālu un darbarīku piedāvājumu sagaida arī plaša semināru programma. Viens no četru izstādes dienu laikā notiekošajiem forumiem ir veltīts ventilējamajām fasādēm, savukārt forumi citās dienās veltīti tādām tēmām kā mājokļu būvniecība un koks arhitektūrā.

Izstādes ieejas biļetes jumiķi, namdari, skārdnieki, arhitekti un projektētāji varēs iegādāties sākot ar 2013. gada decembri izstādes mājaslapā www.dach-holz.de. Par izstādes jaunumiem interesentiem ir iespēja uzzināt jaunizveidotajā Twitter kontā www.twitter.com/dachundholz.

Izstāde DACH+HOLZ International notiek katru otro gadu. Kopš 2008. gada, kad izstāde notika pirmo reizi, DACH+HOLZ International norises vieta ir vai nu Štutgarte vai Ķelne. DACH+HOLZ International piedāvā produktus un pakalpojumus, kas nepieciešami ēku būvniecībā: koka konstrukcijas un jumta un sienu izbūve, siltināšana, kā arī skārdnieka darbi. Šī izstāde ir paredzēta galvenokārt namdariem, jumiķiem, būvskārdniekiem, arhitektiem, projektētājiem un inženieriem. Izstādes iniciators ir Vācijas jumtu un koka konstrukciju asociācija – Vācijas namdaru savienība. Izstādi organizē uzņēmums GHM Gesellschaft für Handwerksmessen mbH (Minhene). Aktuālais dalībnieku saraksts novembra beigās būs pieejams interneta vietnē www.dach-holz.de/besucher/katalog.

 

Izstādes DACH+HOLZ International preses relīze, publ. 28.08.2013

www.dach-holz.de

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *