Koka palešu ražotājs „Kronus” šogad cer palielināt apgrozījumu par 10%

Viena no vadošajām kompānijām Latvijas tirgū palešu un palešu apmaļu ražošanas jomā SIA Kronus 2012.gadā turpinājusi darboties savā līdzšinējā pamatdarbības sfērā – koka iepakojumu ražošanā un pārdošanā. Salīdzinot uzņēmuma darbību ar iepriekšējiem gadiem, tā vadība norāda, ka pērn SIA Kronus darbība nedaudz mainīta, slēdzot starptautisko pārvadājumu atzaru un izpārdodot visas starptautiskās kravas automašīnas.

Uzņēmums savu produkciju veiksmīgi eksportē uz tādām valstīm kā Vācija, Francija, Lielbritānija, Krievija, Itālija, Spānija, Beļģija, Holande, Dānija, Somija un Šveice. Pagājušajā gadā, izmantojot priekšrocības, ko dod Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā, uzņēmums būtiski paplašinājis realizācijas tirgu, piesaistot klientus no ES un trešajām valstīm.

2012.gadā SIA Kronus apgrozīja 18,318 milj.Ls, kas ir par 10,49% vairāk nekā gadu iepriekš. Pārskata gads noslēgts ar 406,023 tūkst.Ls peļņu pēc nodokļu nomaksas. Šogad SIA Kronus iecerējis palielināt kopējo neto apgrozījumu no pamatdarbības par 10%, tajā skaitā arī audzēt preču piegādi ES dalībvalstīs un trešās valstīs par 15%.

Kompānija specializējas sekojošās jomās: palešu un palešu rāmju izgatavošana; lietotu palešu un palešu apmaļu montāža, šķirošana, remonts un pārdošana; skaidu brikešu ražošana; zāģmateriālu pirkšana un pārdošana; salauztu palešu utilizācija.

 

Raksts: “SIA Kronus šogad cer palielināt apgrozījumu par 10%”, Klientu portfelis, publ. 29.08.2013

Avots: www.klientuportfelis.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *