Uzņēmējus aicina pieteikties “Eksporta un inovācijas balvai 2013”

29. augustā izsludināta pieteikumu pieņemšana konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2013”, ko sadarbībā ar Ekonomikas ministriju jau devīto gadu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Konkursa mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un augstvērtīga rūpnieciskā dizaina izstrādē.

“Eksporta un inovācijas balva ir nozīmīgākais valsts apbalvojums uzņēmējdarbībā. Ik gadu Latvijas uzņēmumi spēj pārsteigt pasauli radot jaunus, spilgtus produktus un piedāvājot interesantu dizainu. Piedaloties konkursā, tiek papildināts kopīgais veiksmes stāstu saraksts ar jauniem piemēriem,” skaidro LIAA direktors Andris Ozols.

Konkursā tiks novērtēti komercsabiedrību sasniegumi un noteikti laureāti vairākās kategorijās – “Eksportspējīgākais komersants lielo/ vidējo un mazo komercsabiedrību grupās”, “Importa aizstājējprodukts”, “Inovatīvākais produkts”, “Rūpnieciskais dizains” un “Eksporta čempions”.

Piedaloties konkursā, uzņēmums gūs iespēju saņemt naudas balvu – 1.vietas ieguvēji 2000 latu, 2.vietas ieguvēji – 1000 latu – darījuma braucienam vai reklāmas laukumam kādā no LIAA izdevumiem, kā arī tiesības izmantot “Eksporta un inovācijas balvas 2013” laureāta zīmi savos mārketinga materiālos un uz produkta iepakojuma. Titula “Eksporta čempions” pretendentus žūrijas komisija izvirzīs no Latvijas lielāko eksportētāju vidus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

Konkursa pretendentu vērtēšana notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā žūrijas komisija vērtēs uzņēmēju pieteikuma anketās sniegto informāciju. Otrajai kārtai izvirzītos uzņēmumus žūrijas komisija apmeklēs klātienē. Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota LIAA mājaslapā ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājaslapu.

Konkursa laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 2013.gada 11.decembrī, kad visus dalībniekus sveiks konkursa patrons Valsts prezidents Andris Bērziņš.

 

Raksts: “Uzņēmējus aicina pieteikties “Eksporta un inovācijas balvai 2013″”, Nozare.lv, publ. 29.08.2013

Avots:www.edruva.lv

http://www.liaa.gov.lv/lv/eksportetajiem/eksporta-un-inovacijas-balva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *