Ar Eiropas atbalstu Vijciemā darbu uzsācis jauns kurināmā ražošanas uzņēmums

Laukos ražot nevienu brīdi nav viegli, tāpēc ir jādomā trīs soļus uz priekšu, atzīst uzņēmēji, dzīvesbiedri Aija Rutkovska un Konstantīns Jevstigņejevs, kas saņēmuši Eiropas atbalstu kurināmā ražošanai.

Lai līdzsvarotu šobrīd vērojamo buksēšanu viņu izvēlētajā kokapstrādes nišā – sētu, žogu un aploku mietu ražošanā eksportam, ir dibināts jauns uzņēmums un uzsākts jauns biznesa virziens, vēsta reģionālais medijs ‘Ziemeļlatvija’. Uzņēmēji dzīvo Vijciemā, taču viņu atvērtā mietu ražotne jau astoto gadu darbojas Palsmanes pagastā. Tagad tur sācis strādāt arī ģimenes uzņēmums SIA ‘Jeveko’, kura darbības joma ir kurināmā ražošana.

SIA ‘Jeveko’ sniegs pakalpojumus malkas skaldīšanā un zāģēšanā gan privātpersonām, gan arī iestādēm un uzņēmumiem. Vajadzīgās iekārtas, kas aizstās roku darbu, kā arī piekabe un traktors, kas iekārtas darbinās, ir nopirktas, uzņēmējiem īstenojot projektu Lauku attīstības programmas pasākumā ‘Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai (ietverot ar lauksaimniecību nesaistītu darbību dažādošanu)’.

 

Raksts: “Ar Eiropas atbalstu ražos kurināmo”, Sandra Pētersone, reģionālais medijs ‘Ziemeļlatvija’, publ. 23.08.2013

Avots: http://ziemellatvija.diena.lv/laikraksta-arhivs/laikraksts/2013-08-23

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *