Mēbeļu ražotāji pošas uz rudens izstāžu sezonas ievadpasākumu Itālijā “SICAM”

Pordenones izstāžu centrā Itālijā no 15. līdz 18.oktobrim notiks nu jau piektā starptautiskā mēbeļu komponenšu, pusfabrikātu un aksesuāru izstādē “SICAM”, kas kļūs par spilgtu jaunās rudens izstāžu sezonas ievadpasākumu kokapstrādes un mēbeļrūpniecības sfērā.

Par spīti tam, ka Itālijas mēbeļu rūpnieki jau vairākus gadus slīgst grūtībās, šajā valstī ražotā produkcija, pateicoties tās augstajai kvalitātei un unikālajam dizainam, pasaules tirgū joprojām saglabā stabilas pozīcijas. Esošajos apstākļos izstāde “SICAM” ir jo sevišķi nozīmīgs pasākums, sniedzot iespēju pašmāju mēbeļu ražotājiem piesaistīt nozares pārstāvju un potenciālo sadarbības partneru uzmanību no visām pasaules valstīm. Auditorija, ko gadu no gada vienkopus pulcē šī izstāde, ir pietiekami plaša – ap 530 eksponentu un vairāk nekā 17 000 apmeklētāju gan no Itālijas, gan ārvalstīm.

Izstādes organizācijas komitejas pārstāvis Karlo Džobi (Carlo Giobbi) apgalvo, ka šī izstāde mēbeļu ražotāju vidū kļuvusi par vienu no atzītākajiem nozares pasākumiem komponenšu, pusfabrikātu un aksesuāru segmentā. Līdz izstādes atvēršanai sešu mēnešu laikā saņemto dalības apstiprinājumu īpatsvars attiecībā pret eksponentu kopskaita iepriekšējā izstādē sasniedzis 85%, un pieteikumu iesniegšana, tostarp no ārvalstu mēbeļu ražotājiem, joprojām turpinās, apliecinot nozares pārstāvju attieksmi pret šo izstādi kā svarīgu pasākumu savā notikumu kalendārā.

Uz konkurējošo pasākumu fona Eiropā izstāde “SICAM” izceļas pamatā divu iemeslu dēļ: tās īpašā formāta dēļ, kur priekšplānā izvirzītas ražotāju dizaina idejas un iespējas, un izstādes norises laiks. Tieši šajā gada periodā mēbeļu ražotāji intensīvi strādā pie jaunu kolekciju izveides, nelaižot garām informācijas ieguves iespējas par jauniem dizaina elementiem, konstrukcijām un materiāliem. Tādējādi šī rudens izstāde ražotājiem palīdz pieņemt galīgos lēmumus dizaina jautājumos un laicīgi sagatavoties pavasara izstāžu sezonai.

Lielāko īpatsvaru no ārvalstu apmeklētājiem izstādē tradicionāli veido eiropieši – 70%, turklāt pērn īpaši atzīmēts intereses pieaugums no Turcijas mēbeļniekiem. Jūtami lielāku interesi par šo izstādi 2012.gadā izrādīja arī nozares speciālisti no Krievijas un Vācijas. No visiem izstādē reģistrētajiem apmeklētājiem 30% bija atbraukuši no citām pasaules valstīm, tostarp 22% – no Āzijas reģiona valstīm. Kopumā izstādi apmeklēja interesenti no vairāk kā 94 pasaules valstīm.

Šā gada izstādei līdz augusta beigām reģistrējušies jau 425 dalībnieki, tostarp 330 pašmāju uzņēmumi, 41 – no Vācijas, 10 – no Spānijas un 7 uzņēmumi no Turcijas. Tāpat izstādē piedalīsies mēbeļrūpniecības pārstāvji no Austrijas, Slovēnijas, Šveices, Grieķijas, Polijas, Lielbritānijas, Beļģijas, Krievijas un Meksikas.

 

Raksts: “SICAM’s 5th edition again confirmed as international leading event for the furniture components”, Exposicam Srl, skat. 04.09.2013

Avots: http://www.exposicam.it/english/index.asp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *