DNB banka refinansējusi uzņēmuma „Latvijas Finieris” kredītsaistības

Paplašinot savu klātbūtni kokapstrādes nozarē, AS DNB banka refinansējusi Latvijas mežrūpniecības un kokapstrādes uzņēmuma AS „Latvijas Finieris” kredītsaistības no AS „UniCredit Bank”.

„Priecājamies, ka Latvijā darbojas tik eksportspējīgi uzņēmumi kā AS „Latvijas Finieris”, kura klienti ir sastopami vairāk nekā 50 valstīs. Kokapstrāde ir viena no mūsu bankas prioritārajām nozarēm, tādēļ esam gandarīti par izveidojušos sadarbību ar vienu no šīs nozares vadošajiem uzņēmumiem. AS DNB banka atbalsta darboties gribošus un spējīgus uzņēmumus, kas plāno ilgtermiņa attīstību, vienlaikus būtiski veicinot Latvijas eksportspēju,” norāda AS DNB banka Ražošanas uzņēmumu daļas vadītājs Jānis Gaibišelis.

„AS “Latvijas Finieris” sadarbības pamatprincips ir stabilitāte ilgtermiņa attiecībās. AS “UniCredit Bank” ir mainījusi savu darbības stratēģiju Baltijas valstīs. Savukārt AS DNB banka ir nozīmīgs spēlētājs Baltijas un Ziemeļvalstu finanšu sektorā, turklāt noteikusi kokapstrādi kā vienu no mērķa nozarēm Latvijā, ko arī apliecina ar savu darbu. Man ir pārliecība, ka esam ieguvuši spēcīgu sadarbības partneri, kas varēs līdzdarboties turpmākajā uzņēmuma attīstībā,” stāsta AS “Latvijas Finieris” valdes loceklis Pauls Ābele.

Koncerna „Latvijas Finieris” pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, pārdošana, produktu attīstība un saistīto pakalpojumu sniegšana klientiem. Citi nozīmīgākie koncerna darbības veidi ir plātņu materiālu tirdzniecība, mežsaimniecība un mežizstrāde, kā arī sintētisko sveķu un fenola filmu ražošana. „Latvijas Finieris” ir 20 gadu darbības pieredze tirgos ārpus Latvijas. Uzņēmums eksportē aptuveni 95% no saražotā saplākšņa, ko pārdod vairāk nekā 50 valstīs.

 

Raksts: “AS DNB banka refinansējusi Latvijas kokapstrādes uzņēmuma AS „Latvijas Finieris” kredītsaistības no AS „UniCredit Bank””, DNB banka, publ. 06.09.2013

Avots: www.dnb.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *