Ieskats gaidāmajā mēbeļu un interjera izstādē Ķīpsalā “Baltic Furniture 2013”

No 3. līdz 6. oktobrim Ķīpsalā notiks 18. starptautiskā mēbeļu un interjera izstāde “Baltic Furniture 2013”, kas vienkopus pulcēs gan pieredzējušus un tradīcijām bagātus, gan jaunus uzņēmumus, kas piedāvās kvalitatīvas, funkcionālas un oriģinālas mēbeles visām gaumēm.

SIA „SEL RA ART” izstādē piedāvās klasiska un mūsdienu stila Latvijā ražotas masīvkoka mēbeles. Plašākai auditorijai uzņēmums šogad prezentēs savu jauno bērza masīvkoka viesistabas mēbeļu kolekciju „AIRA”. Stendā būs apskatāmas arī ozola masīvkoka guļamistabas un viesistabas mēbeles, kas jau ir kļuvušas par ļoti iecienītām un pieprasītām kā Latvijā, tā ārzemēs. Īpašas dailes cienītājos sajūsmu izraisīs ar kokgriezumiem rotātas sarkankoka biroja mēbeles.

SIA „Kuhni Belorusi” izstādē prezentēs Baltkrievijas lielākā mēbeļu ražotāja „ZOV” virtuves mēbeles, kas kopš 1996.gada ir tirgus līderis virtuves mēbeļu ražošanā Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā. Ekspozīcijā būs apskatāms arī virtuves komplekts ar „ZOV” jaunāko piedāvājumu – 3D efekta fasādēm. Modernas un kvalitatīvas virtuves iekārtas, iebūvējamos skapjus un korpusa mēbeles būs iespēja apskatīt un pasūtīt arī uzņēmuma „Patix” stendā.

SIA “Davanti” piedāvās iebūvētos skapjus. Savukārt Salona “Grīdasmeistars” stendā būs iespējams aplūkot Eiropas vadošo lamināta grīdas segumu ražotāju piedāvājumu.

SIA „Daiļrade Koks” šogad izstāde prezentēs pusaudžu mēbeļu kolekciju „Crema”, kas jau guvusi atzinību Latvijas pircēju vidū, kolekciju jauniešiem „Style”, kas veidota tīrās un nesamākslotās līnijās, un modernās līnijās veidotu kolekciju „Elf”, kas izgatavota no liekti līmēta bērza saplākšņa.

 

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/balticfurniture/?link=00600000

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *