Meža jomā studējošajiem arī šogad ir iespēja saņemt stipendijas

Lai veicinātu studējošo izaugsmi un izglītošanos meža jomā, AS „Latvijas valsts meži” arī šogad izsludina stipendiju konkursu. Stipendijas tiks piešķirtas vides komunikācijas, dabas aizsardzības, ģeogrāfisko informācijas sistēmu un citu ar meža apsaimniekošanu saistītu jomu augstskolu studentiem, kā arī īpašas stipendijas iegūt varēs Ogres Valsts tehnikuma izcilākie audzēkņi.

LVM stipendijām var pieteikties dažādu jomu studenti, kuri apgūst mežzinātni, meža ekoloģiju, vides komunikāciju un izglītību, meža selekciju un audu kultūru, meža apsaimniekošanas plānošanu, mežistrādes vadību, meža infrastruktūru, ģeoloģiju, koksnes pārstrādi, ģeogrāfiskās informācijas sistēmas, loģistikas pārvaldību u.c. Tā ir iespēja paaugstināt  studējošo motivāciju savu prasmju un iemaņu attīstīšanai.

Tāpat konkurss ir atvērts 2. kursa Ogres Valsts tehnikuma izcilākajiem audzēkņiem, kas mācās, lai kļūtu par mežsaimniecības tehniķiem, meža mašīnu operatoriem un meža mašīnu mehāniķiem. 1. kursa audzēkņiem tiek piešķirtas veicināšanas stipendijas, kuras tiek izmaksātas mācību gada 2. semestrī.

Dokumentus lūgums sūtīt līdz 2013. gada 20. septembrim uz e-pastu stipendija@lvm.lv (augstskolu studentiem), ovt@lvm.lv (OVT audzēkņiem) ar norādi, kādai specializācijai tie tiek sūtīti. Uzziņas pa tālruni 67611764. Nākamajam atlases posmam tiks virzīti tikai nolikumā noteiktā kārtībā sagatavoti un iesniegti dokumenti.  Pēc pieteikumu izskatīšanas pretendenti tiks aicināti uz īsu sarunu, kurā tiks lūgti izklāstīt savu nākotnes redzējumu par studijām augstskolā un turpmākajiem plāniem.

 

Raksts: “STUDĒ AR MEŽU STIPENDIJU”, LVM, publ. 10.09.2013

Avots: http://www.lvm.lv/lat/presei/pazinojumi_presei/?doc=16348

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *