Aicina atbalstīt Latvijas uzņēmumus, kas ražo kvalitatīvus un vērtīgus produktus

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Ekonomikas ministrijas rīkotajā konkursā „Eksporta un inovācijas balva 2013″, kas norisināsies jau devīto gadu, šogad ieviests jaunums, proti, iedzīvotājiem ir iespēja atbalstīt Latvijas uzņēmumus, kas, viņuprāt, ražo kvalitatīvus un vērtīgus produktus.

Iedzīvotājiem iespēja ieteikt savus favorītus dalībai konkursā ir LIAA mājaslapā. Ieteiktos uzņēmumus LIAA aicinās piedalīties Eksporta un inovācijas balvai, kas uzņēmumam sniegs iespēju cīnīties par balvas saņemšanu kādā no konkursa kategorijām. Veiksmīgākie konkursa dalībnieki gūs iespēju saņemt naudas balvu darījuma brauciena apmaksai vai reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem, kā arī iespēju izmantot „Eksporta un inovācijas balvas 2013″ laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos.

Konkursa mērķis ir paust atzinību Latvijas komersantiem, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā, kā arī augstvērtīga rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Eksporta un inovācijas balvai var pieteikties Latvijā reģistrēti uzņēmumi, kuri eksportē savu produkciju, Latvijas tirgū piedāvā produktu, kas spēj aizstāt ārvalstīs ražoto, ir radījuši inovatīvu produktu, kā arī izstrādājuši produktam īpašu rūpniecisko dizainu.

 

Avots: http://www.liaa.gov.lv/lv/eksportetajiem/eksporta-un-inovacijas-balva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *