Mēbeles visām gaumēm un vajadzībām – izstādē “Baltic Furniture 2013”

No 3. līdz 6. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā laipni gaidīts ikviens, kura dzīves vai darba telpa ir gatava jaunām interjera pārmaiņām un kurš atrodas ideālo mēbeļu meklējumos, jo konkurētspējīgākie mēbeļu ražotāji, tirgotāji un dizaineri pulcēsies mēbeļu un interjera izstādē „Baltic Furniture 2013″, lai prezentētu jaunākās mēbeļu kolekcijas, kā arī mēbeļu furnitūru un apdares materiālus. Šogad izstādē piedalīsies vairāk nekā 150 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Vācijas, Dānijas un citām valstīm, kuri piedāvās kvalitatīvas, funkcionālas, ekoloģiskas un transformējamas mēbeles prasīgiem un izvēlīgiem pircējiem.

Izstādē varēs izpētīt un iegādāties jau gatavas virtuves iekārtas, kā arī pasūtīt individuāli, izvēloties savām vajadzībām atbilstošus risinājumus. Zinoši speciālisti sniegs konsultācijas un ieteikumus, lai varētu izdarīt labāko izvēli. Uzņēmumi „Kuhni Belarusi”, „Nolte Home”, „Goldoptima”, „Patix” u. c. prezentēs virtuves mēbeles un virtuves iekārtas gan klasiskā stila, gan modernā stila piekritējiem. Arī prasīgu klientu vēlmes būs apmierinātas, jo šo mēbeļu ražošanā ir izmantoti inovatīvi un kvalitatīvi materiāli, tās ir oriģināla dizaina un ir pieejamas plašā krāsu gammā.

Gaumīgs dizains, dabiski materiāli, izcila kvalitāte, smalkas detaļas – šīs un vēl citas īpašības raksturo guļamistabas un viesistabas mēbeles, kuras izstādē piedāvās pašmāju un ārvalstu ražotāji un tirgotāji. Masīvā bērza mēbeles, kurās prasmīgi apvienotas tradicionālas vērtības un mūsdienīgs dizains, piedāvājumā no „Daiļrade Koks”, iebūvējami skapji no “Davanti”, ozolkoka guļamistabas un viesistabas mēbeles no „SEL RA ART”, ādas, auduma un kombinētie dīvāni no „Mūzas istabas”, greznas gultas no „Elite House” un „Raita” – to visu četru dienu garumā ikviens varēs aplūkot, izpētīt un aptaustīt Ķīpsalā. Izstādes piedāvājumā nav aizmirsts arī par pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem, kuriem tiks piedāvātas ērtas gultas saldiem sapņiem, skapji, plaukti un mantu kastes mīļāko spēļlietu glabāšanai, rakstāmgaldi mācībām, zīmēšanai un lasīšanai, kā arī citas košas, drošas un dzīvespriecīgas mēbeles. Arī jaunatnei pašmāju ražotāji „Daiļrade Koks” un „SEL RA ART” piedāvās oriģinālas mēbeļu kolekcijas, kas izstrādātas tīrās un gaišās krāsās, lai tās labi iederētos viskošākajā un revolucionārākajā jauniešu telpas noformējumā. Ja esat uzņēmuma vadītājs, kas domā par darba vides uzlabošanu, tad šī izstāde būs īstā vieta biroja mēbeļu iegādei, jo mēbeles lieliem un maziem birojiem piedāvās tādi uzņēmumi kā „Kate”, „Bolderāja Serviss”, „Troja”, „Feidi”, „Lumini” u. c. Vienlaikus Ķīpsalā notiks Rīgas starptautiskā dizaina izstādi „Design Isle 2013″, kas vienkopus pulcēs spožākos Latvijas dizainerus un ražotājus, kas radošā un aktīvā vidē piedāvās jaunākās dizaina preces un pakalpojumus.

 

Raksts: “Mēbeles visām gaumēm un vajadzībām – izstādē „Baltic Furniture 2013″”, BT 1, publ. 18.09.2013

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/balticfurniture/?link=00600000&subid=3124

Nozares profesionāļi par Baltijas mēbeļu nozari un izstādi “Baltic Furniture 2012”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *