SIA “Latvia Timber International” kāpina apgrozījumu un peļņu

SIA “Latvia Timber International” vadības iesniegtajā gada pārskatā sniegtā informācija liecina, ka uzņēmums pērn iepircis 24,795 tūkst.m3 zāģmateriālu, savukārt kopējais realizācijas apjoms 2012. gadā sasniedzis 23,476 tūkst.m3, kas ļāvis uzņēmumam nostiprināt savas pozīcijas vietējā tirgū.

Pagājušajā gadā uzņēmums apgrozījis 6,563 milj. Ls, tādejādi audzējot apgrozījumu par 48,27%. Pieaugusi arī uzņēmuma peļņa, kas, salīdzinot ar 2011.gadu, palielinājusies par 70,92%, sasniedzot 48,125 tūkst. Ls. 2013.gadā SIA “Latvia Timber International” plāno saglabāt savas pozīcijas, vienlaicīgi meklējot jaunas iespējas produkcijas realizācijai, kā arī ražot produkciju ar lielāku pievienoto vērtību, lai sasniegtu plānoto apgrozījumu un peļņu.

Limbažu novadā esošais SIA “Latvia Timber International” reģistrēts 1992.gadā, kad dibināts kā Latvijas – Dānijas kopuzņēmums. Patlaban uzņēmuma kapitāldaļu turētājs ir dāņu LTI Holding A/S. SIA “Latvia Timber International” nodarbojas ar zāģmateriālu pārstrādi. Pamata produkcijas sortimentu veido būvkonstrukciju kokmateriāli, apdares un terases kokmateriāli. Komercsabiedrība piedāvā sausus kokmateriālus, kurus iespējams iegādāties ēvelētus, krāsotus vai impregnētus. Saražoto produkciju komercsabiedrība eksportē uz Eiropas Savienības dalībvalstīm, kā arī daļu produkcijas realizē Latvijas tirgū.

 

Raksts: “Pagājušais gads LATVIA TIMBER INTERNATIONAL nesis apgrozījuma un peļņas pieaugumu”, Klientu portfelis, publ. 19.09.2013

Avots: www.klientuportfelis.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *