K-rauta veikalos pastiprināti sāk iegādāties koksnes kurināmo

Laika apstākļi Latvijā strauji kļuvuši vēsāki, tādēļ arī veikalu tīklā K-rauta klienti apkurei pastiprināti iegādājas kokskaidu granulas un briketes, bet salīdzinoši mazāk skaldīto malku.

„K-rauta veikalos ir nopērkamas īpaši augstas un nemainīgas kvalitātes kurināmās kokskaidu granulas un briketes, ko apliecina arī mūsu kurināmā piegādātāju kvalitātes standarti. Šim kurināmajam ir augsta siltuma atdeves spēja, kas būtiski, lai apkurināmajā telpā sniegtu maksimālo siltumu. Ražotāji sekmīgi veic plānotās piegādes, jo mums ir ilgtermiņa līgumi. Ja arī kādā K-rauta veikalā pieprasījums ir lielāks, tad operatīvi tiek veikti jauni pasūtījumi uz konkrēto tirdzniecības vietu ,” komentē AS Rautakesko mārketinga speciāliste Maija Kalnciema.

Veikalu tīkls K-rauta īpaši augstas un nemainīgas kvalitātes kokskaidu granulas, piemēram, iegādājas no vietējā uzņēmuma SIA „Malkas pasaule”, no kura attiecīgā kvalitātē šo kurināmo saņems arī turpmāk. Visaktīvākā kokskaidu granulu iegāde līdz šim bijusi vienā no K-rauta veikaliem Rīgā (Priedaines ielā 37), kur veikts papildus pasūtījums, un šī veida kurināmais būs atkal pieejams no 4. oktobra. Pārējos septiņos K-rauta veikalos visā Latvijā pašreiz var iegādāties minētās kokskaidu granulas 16 kilogramu iepakojumos.

Savukārt bērza kokskaidu briketes K-rauta veikalos nopērkamas 11 kilogramu, bet priedes 10 kilogramu iepakojumā. Ja priežu kokskaidu briketes savas demokrātiskās cenas dēļ ir pieejamas visos astoņos K-rauta veikalos Latvijā, tad salīdzinoši dārgākās bērza kokskaidu briketes pasūtītas tikai atsevišķiem veikaliem. Tām nav tik liels pieprasījums. Mazāk nekā kokskaidu granulas un briketes veikalu tīkla K-rauta klienti iegādājas skaldīto bērza un alkšņa malku, kas pieejama 40 litru maisos (aptuveni 11 kg). Skaldītā malka nopērkama visā veikalu tīklā K-rauta.

 

Preses relīze: “K-rauta klienti apkurei pastiprināti iegādājas kokskaidu granulas un briketes – mazāk malku”, veikalu tīkls K-rauta, publ. 03.10.2013

Papildus informācija: www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *