Uzsākta projektu iesniegumu pieņemšana arodapmācībām mežsaimniecības nozarē

Lauku atbalsta dienests informē, ka ar 2014.gada 2.janvāri uzsākta projektu iesniegumu pieņemšana pasākuma „Arodapmācības un informācijas pasākumi” apakšaktivitātē “Nozares speciālistu līmeņa mācību organizēšana” ar publisko finansējumu 540 000 EUR apmērā.

Pasākuma mērķis ir nodrošināt pieejamu arodapmācību, lai veidotu izpratni par lauksaimniecības vides aspektiem un nodrošinātu videi draudzīgu lauksaimniecības attīstību, ilgtspējīgu dabas resursu apsaimniekošanas metožu lietošanu, kā arī zinātnes un jaunas prakses atziņu izmantošanu lauksaimniecības, mežsaimniecības un pārtikas ražošanas (izņemot zivsaimniecības produktus) nozarēs.

Pasākuma projektu īstenošanas beigu datums ir astoņi mēneši no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projektu iesniegumu apstiprināšanu. Projektu iesniegumi jāiesniedz Lauku atbalsta dienesta reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs vai Zemkopības ministrijas Klientu apkalpošanas centrā, elektroniski vai izmantojot Lauku atbalsta dienesta elektronisko pieteikšanās sistēmu (EPS).

Projekta iesnieguma veidlapa un metodiskie norādījumi tās aizpildīšanai ir atrodami mājas lapā www.lad.gov.lv sadaļā “ES atbalsts”. Projektu pieņemšana minētajā apakšaktivitātē notiks līdz 2014.gada 31.janvārim.

 

Raksts: Būs pieejams atbalsts arodapmācības un informācijas pasākumiem, LAD, publ. 10.12.2013

Avots:www.lad.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *