Šogad organizētā “Zaļās klases” konkursa tēma – “Sakop savu zemi!”

Kopš AS “Latvijas Finieris” dibināšanas, organizācija cenšas ieguldīt līdzekļus arī izglītojošos pasākumos. Nolūkā rosināt interesi par meža nozari un veicināt izpratni par meža vērtību nozīmi, viktorīnu, izzinošu un izklaidējošu darbību veidā, jau vairāk kā 10 gadus uzņēmums sadarbībā ar dažādām organizācijām rīko “Zaļās klases” konkursus.

2013.gadā “Zaļas klases” skolu jauniešu konkursu uzņēmums rīkoja sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Skolēnu uzdevums bija veikt pētījumu “Bērzs un tā kaimiņi dažādos gadalaikos”, lai gūtu priekšstatu par dabas sezonālo ritmu ietekmi uz augu valsti. Šogad “Zaļas klases” konkursa tēma ir “Sakop savu zemi!”. Konkursa mērķis ir sniegt skolēniem priekšstatu par ilgtspējīgas mežsaimniecības principiem, vienlaicīgi veicinot lēmumu pieņemšanas un to pamatošanas prasmju attīstību. Komandu mājas darbs ir:

  1. Izpētīt labas un ilgtspējīgas mežsaimniecības principus (literatūra un avoti norādīti pievienotajā spēlē „Sakop savu zemi!”)
  2. Izspēlēt spēli „Sakop savu zemi!” un aizpildīt spēles atbilžu lapu
  3. Sagatavot interaktīvu materiālu par pētījuma laikā gūtajām zināšanām.

Sagatavotie mājas darbi jāiesūta līdz 2014.gada 30.aprīlim uz e-pastu: zalaklase@finieris.lv.

50% no pirmās kārtas kopvērtējuma dod spēles „Sakop savu zemi!” atbilžu lapa, 50% – video materiāls. Finālā iekļūs 14 labākās komandas. Finālistu paziņošana notiks 2014.gada 9.maijā. Konkursa fināls notiks 2014.gada 8.- 9.jūlijā kempingā “Abragciems”, Engures pagastā, Tukuma novadā.

 

Raksts: “Zaļās Klases konkurss „Sakop savu zemi!””, AS Latvijas Finieris, skat. 06.01.2014

Avots: www.finieris.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *