Jauniešiem iespēja piedalīties starptautiskā vides izziņas nometnē

Dabas aizsardzības pārvalde Igaunijas – Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības projekta „Cilvēki un daba” ietvaros izsludina radošo darbu konkursu skolēniem. Konkursa mērķis ir starptautiskās sadarbības veicināšana starp Igaunijas, Latvijas un Krievijas skolēniem vides izglītības un apkārtējās vides izpētes jomā.

Jaunieši vecumā no 14 – 17 gadiem tiek aicināti līdz 2014. gada 1.martam iesniegt fotogrāfiju, bukletu vai plakātu par kādu īpaši aizsargājamo dabas teritoriju Latvijā. Konkursa noslēgumā Pleskavā tiks rīkota starptautiska skolēnu radošo darbu izstāde un labāko darbu autori varēs pārstāvēt Latviju starptautiskā vides izziņas nometnē Igaunijā, kas notiks 2014. gada jūnijā.

Radošie darbi jāiesniedz konkursa reģionālajam koordinatoram Latvijā, sūtot pa pastu uz adresi: Dabas aizsardzības pārvalde, Baznīcas iela 7, Sigulda, LV-2150 ar norādi „Skolēnu radošo darbu konkurss”.

Projekts „Dabas izglītības sekmēšana – efektīvs līdzeklis sabiedrības dabas apziņas veidošanai” jeb „Cilvēki un daba” tiek īstenots Latvijas, Igaunijas un Krievijas Federācijas teritorijās, un tā galvenais mērķis ir sabiedrības vides apziņas celšana ilgtspējīgai un integrētai dabas aizsardzībai projekta darbības reģionā, kā arī projektā iesaistīto dabas aizsardzības institūciju kapacitātes pilnveidošana dabas izglītības jomā. Projekta ilgums ir 30 mēneši – līdz 2014.gada 30.septembrim.

 

Raksts: “Jauniešiem iespēja piedalīties starptautiskā vides izziņas nometnē”, Dabas aizsardzības pārvalde, publ. 14.01.2014

Avots: http://www.daba.gov.lv/public/lat/zinas/1686/

KONKURSA NOLIKUMS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *