Tuvojas ikgadējā starptautiskā koksnes granulu rūpniecības konference Austrijā

No 26. līdz 27.februārim Velsā, Austrijā, norisināsies ikgadējā starptautiskā granulu rūpniecības konference “European Pellet Conference 2014”, kas tiek uzskatīta par gada lielāko un nozīmīgāko pasākumu kurināmo koksnes granulu ražošanas un izmantošanas jomā. Sniedzot visaptverošu ieskatu nozares aktualitātēs, ik gadu šī konference pulcē vairāk nekā 600 dalībnieku no visdažādākajām pasaules valstīm.

Konferences gaitā tiks sniegti ziņojumi par nozares politiku, situāciju tirgos un nākotnes perspektīvām, inovācijām, ilgtspējīgu attīstību, gala produktu sertifikāciju, piedāvājumu u.c. aktuāliem jautājumiem. Tāpat konferences ietvaros notiks granulu rūpniecības un tehnoloģiju forums, iepazīšanās ar Eiropas un pasaules granulu tirgus mārketinga pētījumiem, kā arī lietišķās tikšanās ar pasaules vadošajiem kurināmo koksnes granulu patērētājiem un ražotājiem.

Līdzīgi kā pērn, arī šogad konferences ietvaros paralēli norisināsies enerģētikas izstāde „Energiesparmesse”, kur liels uzsvars likts tieši uz koksnes granulām. Šis ir vadošais pasākums atjaunojamās enerģētikas un energoefektivitātes jomā, kurā piedalās ap 1600 eksponentu, piesaistot kopumā līdz 100 000 apmeklētāju. Tādējādi šī ir lieliska vieta, kur atrast jaunus sadarbības partnerus un iepazīties ar jaunumiem granulu ražošanas industrijā. Paralēli šim pasākumam Eiropas ilgtspējīgas enerģijas dienu ietvaros Velsā notiks arī tādi pasākumi kā “WSED next Young Researchers Conference”, “European Nearly Zero Energy Buildings Conference”, “European Energy Efficiency Policies Conference” un “Innovative Building Technologies Conference”.

Detalizētāk ar pasākuma programmu var iepazīties konferences mājas lapā.

 

Avots: http://www.wsed.at/en/programme-2014/european-pellet-conference/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *