Uzņēmēji aicināti piedalīties izstādē “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014”

Pēc vairāku gadu pārtraukumā šā gada aprīlī Jelgavā notiks izstāde „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014″. Par izstādes dalībnieku var kļūt ikviens uzņēmējs, tādējādi sekmējot savu preču vai pakalpojumu noieta tirgus paplašināšanos. Izstādē aicināti piedalīties arī mājražotāji un individuālie amatnieki. Pasākuma galvenais mērķis ir veicināt Latvijas ražotāju, pakalpojumu sniedzēju un tirgotāju atpazīstamību, kā arī sekmēt savstarpējo kontaktu veidošanos uzņēmējdarbības vidē. Jāpiebilst, ka izstādē aicinātas piedalīties arī Jelgavas sadraudzības pilsētas, sākot ar Šauļiem (Lietuva) līdz pat Šin-jingai (Taivāna).

“Latvijā nav daudz pasākumu, kuros vienas dienas laikā iespējams satikt esošos un potenciālos klientus, kā arī stiprināt savstarpējo uzņēmēju, klientu un speciālistu saikni. Tieši tādēļ esam nolēmuši Jelgavā organizēt plašu uzņēmēju izstādi, un aicinām tajā piedalīties šīs jomas pārstāvjus no visas Latvijas”, izstādes ideju skaidro Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška.

“Optimāli izmantojot izstādi “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014″, uzņēmēji varēs īstenot dažādas ieceres, kuru realizācijai citos gadījumos būtu nepieciešami vairāki atsevišķi pasākumi”, izstādes nozīmīgu uzņēmējdarbības vides attīstībā uzsver Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Jelgavas nodaļas vadītāja Baiba Nolberga.

Divās izstādes dienās dalībnieki iepazīstinās apmeklētājus ar savu preci, atrodot arvien jaunus klientus, satiksies ar vairumtirgotājiem, tādējādi sekmējot savas produkcijas izplatību Latvijā un aiz tās robežām, kā arī meklēs jaunus sadarbības partnerus līdz šim neapgūtu tirgu iepazīšanai. Izstādes dalībnieki varēs arī piedalīties konkursā un pretendēt uzvaru dažādās nominācijās, piemēram, “Inovatīvākais stends” un “Ģimenei draudzīgākais stends”. Konkursa dalībniekus vērtēs speciāla žūrija, kurā būs Jelgavas pilsētas domes, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvji. Izstādes laikā tiks piedāvāta arī plaša kultūras programma.

Izstāde “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014” notiks Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda iela 24) 25.aprīlī un 26.aprīlī. Uzņēmējiem tiks piedāvātas stenda vietas, sākot no četriem kvadrātmetriem. Izstādi organizē Jelgavas pilsētas dome, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Jelgavas nodaļa un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija.

Ieeja “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014” apmeklētājiem būs bez maksas.

 

Raksts: “Uzņēmēji aicināti piedalīties izstādē “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014″”, LTRK, publ. 17.01.2014

Avots: http://www.jelgava.lv/aktuali/lv/63162/aicina-piedalities-uznemeju-izstade-uzne/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *