Inženierzinātņu studentiem iespēja pieteikties Ulda Šalajeva stipendijai

LLU pilna laika inženierzinātņu pamatstudijās studējošie līdz 18.februārim aicināti pieteikties LLU absolventa un mecenāta Ulda Šalajeva stipendijai, kas tiks piešķirta vienam studentam pavasara semestrī, katru mēnesi izmaksājot 171 eiro.

U.Šalajeva stipendijai pieteikties var Lauku inženieru, Meža, Tehniskās, Pārtikas tehnoloģijas (PTF) un Informācijas tehnoloģiju fakultātes (ITF) studenti no studiju programmām Būvniecība, Zemes ierīcība, Vide un ūdenssaimniecība, Lauksaimniecības inženierzinātne, Lauksaimniecības enerģētika, Mašīnu projektēšana un ražošana, Mežinženieris, Kokapstrāde, Pārtikas zinības, Pārtikas produktu tehnoloģija, Datorvadība un datorzinātne vai Programmēšana.

Pretendentiem jābūt labām, teicamām un izcilām sekmēm studijās, pieredzei pētniecības darbu veikšanā un dalībai zinātniskajās konferencēs ar referātiem. Tāpat viņiem labi jāpārvalda svešvalodas un jābūt iesaistītiem aktīvā sabiedriskā darbībā LLU vai ārpus tās.

Plašāka informācija un iesniedzamo dokumentu paraugi LLU Attīstības fonda mājas lapā vai LLU Attīstības fondā, Jelgavas pils 178.telpā (e-pasts: attistibasfonds@llu.lv).

 

Raksts: “Inženierzinātņu studenti līdz 18.februārim var pieteikties Ulda Šalajeva stipendijai”, LLU, publ. 22.01.2014

Avots: http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=8492

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *