Aicina pieteikt preces un pakalpojumus apbalvojumam “Gada preču zīme”!

Godinot Latvijas uzņēmējus, kuri saskata rūpnieciskā īpašuma aizsardzības sistēmas radītās priekšrocības uzņēmumu ilgtermiņa konkurētspējas un produktivitātes paaugstināšanā, un veicinot Latvijas izcelsmes uzņēmējdarbības attīstību, Latvijas Republikas Patentu valde (Patentu valde) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) jau otro gadu pasniegs apbalvojumu „Gada preču zīme”.

Arī 2014.gadā apbalvojums tiks piešķirts divās nominācijās – „Gada preču zīme – Latvijai” un „Gada preču zīme – pasaulei”.

Lai pieteiktos apbalvojumam nominācijā „Gada preču zīme – Latvijai,” Latvijas izcelsmes uzņēmējdarbību popularizējošajai preču zīmei jābūt reģistrētai nacionālajā procedūrā iepriekšējā kalendārā gadā, precei vai pakalpojumam jābūt radītam Latvijas teritorijā un vismaz 50% tā kopapjoma – piedāvātam patēriņam Latvijā.  Savukārt nominācijā „Gada preču zīme – pasaulei” apbalvojumam pieteikt preci var kandidāts, kas Latvijas izcelsmes uzņēmējdarbību popularizējošu preču zīmi iepriekšējā kalendārā gadā reģistrējis starptautiskajā procedūrā vai kā Kopienas preču zīmi, precei vai pakalpojumam jābūt radītam Latvijas teritorijā un pieejamam patēriņam arī ārpus Latvijas.

Ikviens preču zīmes īpašnieks – Latvijā reģistrēts saimnieciskās darbības veicējs – tiek aicināts pieteikties vienai vai abām apbalvojuma nominācijām. Katrā no nominācijām kandidāts var pieteikt neierobežotu skaitu preču zīmju, kas atbilst apbalvojuma nolikuma prasībām. Apbalvojuma saņēmēji tiks noskaidroti, ņemot vērā balsojuma Patentu valdes interneta vietnē rezultātus (50%), kā arī Patentu valdes un LTRK pārstāvju žūrijas komisijas balsojumu (50%). Apbalvojumi tiks pasniegti Pasaules intelektuālā īpašuma dienai (26.aprīlis) veltītā svinīgā pasākumā – š.g. 25.aprīlī.

 

Raksts: “Aicina pieteikt preces un pakalpojumus apbalvojumam „Gada preču zīme”!”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, publ. 27.01.2014

Avots: http://www.chamber.lv/lv/jaunumi/ltrk-jaunumi/2014-01-27/1390570647

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *