Uzņēmumus aicina pieteikties dalībai izstādē “Latvija Piedāvā 2014”

Ikvienam Latvijas uzņēmējam, kas vēlas prezentēt savus produktus un pakalpojumus, ir iespēja piedalīties izstādē Latvija Piedāvā 2014, kas notiks no 2014. gada 4. līdz 6. aprīlim Olimpiskajā sporta centrā (Grostonas 6b, Rīga).

Kā skaidro izstādes organizators Erlens Kelle, projekta galvenais ekonomiskais uzdevums ir veicināt starpreģionālo ekonomisko sadarbību. Izstāde būs vieta pieredzes apmaiņai, lietišķiem kontaktiem ar sadarbības partneriem un patērētājiem. Kopumā tiks pārstāvētas tādas nozares kā ražošana, pārstrāde, tirdzniecība, finanses un apdrošināšana, serviss, pakalpojumi un izglītība, amatnieki un aroda meistari.

Dalību izstādē jau pieteikuši vairāk nekā 60 uzņēmumu, tostarp AS „Aldaris”, „Latvijas Valsts meži”, „Ar Gaumi”, „Aurora”, „Glam collection”, „La Lampa”, „Muižgaļi”, „Limbažu tīne”, „Kurzemes vīns”, „Memory water camadenu”, „TNT” un daudzi citi.

Projekts LATVIJA PIEDĀVĀ 2014 izveidots par godu Rīgas pilsētai, kas 2014. gadā izvēlēta par Eiropas kultūras galvaspilsētu.  Izstādes galvenais uzdevums ir popularizēt vietējos ražotājus un to preces. Tāpat mazajā un vidējā uzņēmējdarbībā liela nozīme ir reģionālajam aspektam un piederībai, tādēļ izstāde kalpos arī kā iespēja novadiem un pilsētām prezentēt sevi, savus uzņēmumus un citus sasniegumus.

 

Raksts: “Uzņēmēji aktīvi piesakās izstādei Latvija Piedāvā 2014”, SIA BALTIC EXPO CENTRE, publ. 24.01.2014

Avots: www.latvijapiedava.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *