Rīgā notiks konference par aktualitātēm enerģētikas tirgū

Nacionālā ziņu aģentūra LETA sadarbībā ar SEB banku organizē 7 konferenču ciklu, piedāvājot unikālu iespēju iepazīties ar septiņiem uzņēmuma veiksmes elementiem. Pirmā konference – par aktualitātēm enerģētikas tirgū, attīstības vīziju un enerģētikas alternatīvām uzņēmumā – piedaloties visu nozīmīgāko nozares sektoru pārstāvjiem, notiks š.g. 26.februārī. Norises vieta: Maritim Park Hotel Riga, Rīga, Slokas iela 1.

Ar ievadrunu konferenci atklās ziņu aģentūras LETA valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Barkāns, SEB bankas viceprezidente Ieva Tetere un AS „Latvenergo” valdes priekšsēdētājs, galvenais izpilddirektors Āris Žīgurs.

Ar enerģētikas nozari kopumā – situāciju, ieviestajām izmaiņām un plāniem 2014.gadam – konferencē klātesošos iepazīstinās LR Ekonomikas ministrija. AS „Latvenergo” valdes loceklis, komercdirektors Uldis Bariss pastāstīs par elektroenerģijas tirgus tendencēm – izaicinājumiem un iespējām. Savukārt NordPoolSpot pārstāvis Hando Sutter sniegs prezentāciju par elektroenerģijas biržu Latvijā, pirmajiem rezultātiem, pieredzi un ieteikumiem. Konferencē tiks runāts arī par jauno Subsidētās enerģijas nodokli, kam sekos diskusiju panelis, piedaloties Ekonomikas ministrijai, Atjaunojamo energoresursu asociācijai, AS „Latvijas Finieris” kā ražotājam un AS „Enerģijas publiskais tirgotājs”. Pēcpusdienā, saskaņā ar konferences programmu, tiks runāts par mājsaimniecību elektroenerģijas tirgus atvēršanu. Noslēguma daļā būs arī vispusīga analīze par gāzes tirgus liberalizācijas pirmajiem soļiem Latvijā un citviet kaimiņos.

 

Paziņojums: Enerģētikas tirgus tendences, BIG event, skat. 30.01.2014

Avots: http://www.bigevent.lv/energetika

KONFERENCES PROGRAMMA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *