Koka māju ražotāju tirdzniecības misija Beļģijā, Francijā un Nīderlandē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Latvijas koka māju ražotājiem 2014. gada 1.-6. jūnijā rīko tirdzniecības misiju Briselē (Beļģija), Nantē (Francija) un Groningenā (Nīderlande).

Tirdzniecības misija tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Beļģijā un LIAA pārstāvniecībām Nīderlandē un Francijā. Tās galvenais mērķis ir Latvijas koka māju ražotājiem nodrošināt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem – arhitektiem, nekustāmo īpašumu attīstītājiem un būvniekiem. Ārvalstu potenciālo partneru izvēle notiks apzinot Latvijas uzņēmēju intereses un vajadzības.

Programmas ietvaros paredzēts seminārs un uzņēmēju tikšanās Groningenā, seminārs un uzņēmēju tikšanās Briselē, konference un uzņēmēju tikšanās Nantē, kā arī izstādes “Carrefour International du Bois 2014” apmeklējums, kas piedāvās visplašākā klāsta koksnes produktu reprezentāciju vienkopus visā Eiropā. Iepriekšējā izstādē 2012.gadā piedalījās 530 dalībnieki, prezentējot dažāda veida koksnes plātnes, zāģmateriālus, parketu, līmētos kokmateriālus, galdniecības izstrādājumus u.c. koksnes produktus.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus var atgūt līdz 50%, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Vairāk informācijas šeit.

 

Raksts: Koka māju ražotāju tirdzniecības misija Beļģijā, Francijā un Nīderlandē, LIAA, skat. 01.05.2014

Avots: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *