Latvijas uzņēmumā top dizaina interjers iespaidīgai biroju ēkai Maskavā

Neliela 100% Latvijas kapitāla SIA Wood ART.lv ar interjera dizaina izstrādājumiem, vēsturisku priekšmetu restaurāciju un kopiju izgatavošanu ieguvusi pasūtījumus Maskavā. Uzņēmuma īpašnieki mērķtiecīgi nav strādājuši, lai saņemtu iespaidīgus pasūtījumus no Krievijas, tomēr uzņēmuma izstrādājumu kvalitāti ārzemnieki ir novērtējuši – sameklējuši interjera dizaina restauratorus un ražotājus un piedāvājuši Golden Gate 28 stāvu biroju ēkā Maskavā sabiedriskām telpām izveidot interjeru. Lai arī SIA Wood ART.lv ir pieredze dizaina interjera veidošanā vairākās viesnīcās Latvijā, kā arī privātmājās, tomēr tik liela apmēra darba pasūtījums ir saņemts pirmo reizi. «Uzņēmuma rīcībā ir attiecīga ražotne, kvalificēti speciālisti galdniecības izstrādājumu (arī mēbeļu) izgatavošanai, restaurācijai un montāžai,» galveno sekmīga darba recepti atklāj SIA Wood ART.lv līdzīpašnieks Alvis Barkāns.

«Piedāvājums izgatavot un uzstādīt interjeru 28 stāvu ēkai Maskavā bija negaidīts, taču patīkams pārsteigums, kaut arī šim pasūtītājam Maskavā jau agrāk bijām darbus sekmīgi īstenojuši,» stāsta SIAWood ART.lv līdzīpašnieks Vilnis Brakovskis. Tas ir bijis izaicinājums šādu piedāvājumu pieņemt, jo visu saviem spēkiem izdarīt nevar. «Sadarbojamies ar akmens, metāla un stikla izstrādājumu ražotājiem, jo vieni paši 100% visu pasūtīto izpildīt nevaram, kaut arī uzņēmuma rīcībā ir spēcīga materiāli tehniskā bāze darbam ne tikai ar koku,» stāsta
V. Brakovskis. Kā īpaša SIA Wood ART.lv darbības sfēra ir vēsturisko logu, durvju, kāpņu un citu interjera priekšmetu restaurācija, renovācija un to kopiju izgatavošana. Ir daudz restaurētu elementu un vienlaikus arī jaunu dizaina mēbeļu un interjera izgatavošana vairākās viesnīcās, piemēram, Dome Hotel, Monika Hotel utt. «Esam iesaistījušies Rīgas pils, Mākslas muzeja, Dzintaru koncertzāles rekonstrukcijas un jaunās Nacionālās bibliotēkas projekta paredzētā interjera izgatavošanā, kā arī restaurācijā,» stāsta V. Brakovskis.

Uzņēmuma sekmīgā darbība ar līkumu nav apgājusi arī tā neto apgrozījumu, kas pērn salīdzinājumā ar 2012. gadu pieaudzis par 48%. «Pērn īstenojās vairākas iepriekšējo gadu iestrādes gan eksportā, gan vietējā tirgū,» lakoniski situāciju komentē V. Brakovskis. Viņš atzīst, ka lauvas tiesu no neto apgrozījuma pieauguma ir radījušas piegādes uz Maskavu – uz Golden Gate. Pēc uzņēmuma līdzīpašnieka sacītā 2014. gadā turpināsies darbi visos minētajos virzienos, tāpēc var prognozēt arī lielāku apgrozījumu.

 

Raksts: “Rīgā top Maskavas biroju interjers”, Māris Ķirsons, publ. 13.05.2014

Avots: http://www.db.lv/sodien-laikraksta/riga-…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *