Mēbeļu eksports SIA “Daiļrade Koks” nodrošinājis 52,6% no apgrozījuma

Finansiālā ziņā veiksmīgu 2013.gadu aizvadījis SIA Daiļrade Koks. Gada pārskata dati liecina, ka pagājušajā gadā, pateicoties veiksmīgai darbībai mēbeļu eksporta jomā, kā arī pārdoto apjomu pieaugumam mēbeļu komponentu tirdzniecībā, uzņēmums palielinājis savu apgrozījumu par 12,2%, sasniedzot 14,745 milj.EUR (10,363 milj.Ls), savukārt peļņa pēc nodokļiem pieaugusi līdz 264,261 tūkst.EUR (185,724 tūkst.Ls).

Mēbeļu eksports 2013.gadā SIA Daiļrade Koks nodrošinājis 52,6% no kopējā apgrozījuma, savukārt, apskatot konkrētos tirgus, kuros pārdotas mēbeles, redzams, ka vislielākie ieņēmumi gūti tieši Vācijas, ASV, Somijas, Dānijas un Zviedrijas tirgos. Kā norāda SIA Daiļrade Koks vadība, aizvadītajā gadā par 11,5% pieaugusi arī pārdošana vietējā tirgū, tostarp auusi ne tikai mēbeļu komponenšu vairumtirdzniecība, bet arī veikala Čiekurs apgrozījums, kas kopumā liecina par zināmas stabilitātes iestāšanos un ļauj diezgan optimistiski raudzīties nākotnē par vietējā tirgus iespējām.

SIA Daiļrade Koks reģistrēts 1993.gadā, uzņēmuma kapitāldaļu turētāji ir Juris Nagla un Andris Jansons. Pēc Lursoft pieejamajām ziņām, SIA Daiļrade Koks pieder arī SIA Tukuma mēbeles un SIA Valmieras mēbeles daļas, tāpat arī uzņēmums ir Pilnsabiedrības 4MB biedrs.

 

Raksts: Mēbeļu eksports SIA Daiļrade Koks nodrošinājis 52,6% no apgrozījuma, Klientu portfelis, publ. 16.05.2014

Avots: www.klientuportfelis.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *