Izstādē “Baltic Furniture 2014” jauni zīmoli un nebijušas vēsmas

Jau šobrīd norit aktīva gatavošanās starptautiskajai mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstādei „Baltic Furniture 2014″, kas notiks šā gada 2. – 5. oktobrī, Ķīpsalā. Dalībnieki gatavo savus labākos piedāvājumus, savukārt izstādes organizatori aktīvi aicina izstādi apmeklēt ārvalstu profesionālos apmeklētājus un strādā pie izstādes publicitātes.

„Šobrīd dalību izstādē “Baltic Furniture 2014″ un vēlmi prezentēt savus produktus un pakalpojumus ir izteikuši uzņēmumi no Baltkrievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas un citām valstīm. Dalībnieku interese viennozīmīgi ir augusi, jo ekspozīcijas vietu rezervācija noris ļoti raiti. „Baltic Furniture 2014″ redzēsim gan iemīļotus mēbeļu zīmolus, gan jaunas vēsmas, ko šogad ienesīs pašmāju un ārvalstu apgaismojuma risinājumu ražotāji un tirgotāji,” norāda izstādes “Baltic Furniture 2014″ projekta vadītājs Edgars Skara. Lai izstādes apmeklētājiem, izvēloties mēbeles un interjera priekšmetus savam mājoklim vai birojam, būtu iespēja vienuviet izvēlēties un pasūtīt arī nepieciešamos apgaismojuma risinājumus, izstādes organizatori līdzās mēbeļu un mēbeļu furnitūras ražotājiem un tirgotājiem šogad pirmo reizi izstādē aicina piedalīties arī apgaismojuma risinājuma zīmolus. Izstādē piedalīsies gan pašmāju zīmols „LaLampa”, kas piedāvā auduma lampas visdažādākajās krāsās un formās, gan salons „4ROOM”, kas ir pieredzes bagāts un uzticams eksperts LED lampu, tehnisko un industriālo apgaismojumu, iebūvējamo apgaismojumu u. c. risinājumu izvēlē.

Izstāde „Baltic Furniture” nav iedomājama bez pašmāju ražotāju kvalitatīvajām, oriģinālajām un funkcionālajām mēbelēm, kuras novērtējuši gan mūsu patērētāji, gan ārvalstu iepircēji. Arī šogad izstādē varēs apskatīt un pasūtīt ozola, oša, priedes, alkšņa un citu dabisku izejmateriālu mēbeles un mēbeļu kolekcijas viesistabai, guļamistabai, bērnistabai, priekšnamam, virtuvei, birojam un dārzam.

Iepriekšējā izstāde “Baltic Furniture 2013” pulcēja 138 uzņēmumus – nozīmīgākos preču un pakalpojumu ražotājus, tiešos piegādātājus un konkurētspējīgākos tirgotājus no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Igaunijas, Somijas un Baltkrievijas. Izstādi apmeklēja 24 735 interesenti no 16 valstīm.

 

Raksts: “Izstādē „Baltic Furniture 2014″ jauni zīmoli un nebijušas vēsmas”, BT 1, skat. 22.05.2014

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/balticfurniture/?link=00600010&subid=3824

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *