“Fortum” aicina uz atvērto durvju dienu biomasas koģenerācijas stacijā Jelgavā

31. maijā laikā no pulksten 11:00 līdz plkst. 15:00 „Fortum” aicina ikvienu interesentu uz atvērto durvju dienu biomasas koģenerācijas stacijā Jelgavā, Rūpniecības ielā 73A.

Atvērto durvju dienas laikā apmeklētāji uzņēmuma gidu pavadībā varēs doties īsā ekskursijā pa biomasas koģenerācijas staciju un uzzināt, kā no šķeldas tiek ražota siltumenerģija, varēs satikt biomasas koģenerācijas stacijas darbiniekus, klientu apkalpošanas un citus speciālistus, un uzdot viņiem savus jautājumus, kā arī varēs vērot Latvijā populāru mūziķu – „Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestra”, Nila Īles un perkusionistu grupas „AfroAmbient” priekšnesumus. Mazie apmeklētāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās bērniem, veidojot mūzikas instrumentus, maskas, piespraudes, šķeldas mandalas u.c. krāsainas lietas. Tāpat ikviens varēs iepazīt Latvijā radītu unikālu ierīci „emogrāfu”, kas sirdspukstus pārvērš mūzikā un ar īpašas datorprogrammas palīdzību – žilbinošā mozaīkas projekcijā.

Atvērto durvju dienas vismaz reizi gadā tiek rīkotas visās “Fortum” koģenerācijas stacijās, lai ikvienam būtu iespēja iepazīties ar ražošanas procesu un saņemt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem saistībā ar enerģijas ražošanu. Ņemot vērā jelgavnieku lielo interesi par jaunuzcelto koģenerācijas staciju, kas nodrošina ar siltumenerģiju līdz pat 85% no Jelgavas centralizētās siltumapgādes sistēmas slodzes, „Fortum” nolēma vērt stacijas durvis apmeklētājiem jau šajos Jelgavas pilsētas svētkos, kļūstot par aktīvu svētku dalībnieku.

 

Raksts: „Fortum” aicina uz atvērto durvju dienu biomasas koģenerācijas stacijā Jelgavā, SIA “Fortum Jelgava”, publ. 27.05.2014

Avots: www.fortum.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *