Jelgavā atklāts 3.Starptautiskā Koka skulptūru simpozija tēlnieku veikums

28. maijā mazo jelgavnieku vērtējumam tika nodots 3. Starptautiskā Koka skulptūru simpozija tēlnieku veikums – piecās Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādēs notika koka skulptūru atklāšana sadarbībā ar Jelgavas izglītības pārvaldi.

Pirmsskolas izglītības iestāžu “Pīlādzītis”, “Varavīksne”, “Saules bērnu dārzs”, “Pūčuks” un R.Lazdiņas privātās sākumskolas “Punktiņš” audzēkņiem skulptūras ir īpaši mīļās, jo to tapšanas procesam bērni ir sekojoši līdzi ik dienu. Skulptūru atklāšanā bērniem tika dots starts uz tām apsēsties, pakāpties un izmantot savās rotaļās. Visas skulptūras ir funkcionāli pielietojamas arī turpmāk.

28. maijā Jelgavas kultūras namā notika 3. Starptautiskā koka skulptūru simpozija noslēgums. Ikvienam apmeklētājam bija iespēja tikties ar māksliniekiem, kā arī apskatīt simpozija foto izstādi, kurā fotogrāfijas ir sākot no materiālu atlases līdz pat gatavām koka skulptūrām. Ja koka skulptūras klātienē ir apskatāmas ierobežotai auditorijai, tad fotogrāfiju izstāde būs apskatāma vēl līdz pat jūnija beigām, lai ikviens interesents varētu apskatīt gan tapšanas procesu, gan gala rezultātu.

 

Raksts: Jelgavā atklāts Starptautiskā Koka skulptūru simpozija tēlnieku veikums, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”, publ. 29.05.2014

Avots: http://baltictravelnews.com/index.php?m_id=18445&i_id=5&pub_id=86322

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *