Rīgā notiks forums par plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai

Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Garantiju aģentūra un Latvijas Attīstības finanšu institūcija „Altum” aicina komersantus uz pēdējo 2014. gada 1. pusē organizēto reģionālo biznesa forumu „Atbalsts uzņēmējiem”, kas notiks šā gada 5.jūnijā Rīgā. Forumu atklās un diskusijā ar komersantiem piedalīsies arī ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Komersanti forumā tiks informēti par plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai 2014.-2020.gada ES fondu plānošanas periodā. Tāpat plaša informācija tiks sniegta par šobrīd pieejamajām atbalsta programmām uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, inovāciju attīstībai un pētniecībai. Vienlaikus tiks pastāstīts par pieejamo atbalstu inovatīviem maziem un vidējiem uzņēmumiem programmas Horizonts 2020 ietvaros. Lai uzņēmējiem būtu iespēja iegūt informāciju atbilstoši savām interesēm, foruma pēcpusdienas programma iedalīsies divos paralēlos paneļos: 1. Finansējums jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem; 2. Finansējums uzņēmējiem ar pieredzi.

Dalībai forumā interesenti aicināti pieteikties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (LIAA) līdz šā gada 4.jūnija plkst. 13:00, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu šeit. Sīkāka informācija par forumu pieejama LIAA mājas lapā.

Biznesa forums Rīgā tiek organizēts sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģiona ES informācijas centru. 2014. gada pirmajā pusē Ekonomikas ministrijā kopā ar sadarbības partneriem kopumā jau organizējusi 9 biznesa forumus „Atbalsts uzņēmējiem”, kopā pulcējot aptuveni 500 komersantus, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvjus no Jēkabpils, Kuldīgas, Liepājas, Limbažiem, Madonas, Saldus, Smiltenes, Balviem un Talsiem. Iepriekšējo forumu prezentācijas publicētas šeit.

 

Preses relīze: 5. jūnijā Rīgā notiks forums „Atbalsts uzņēmējam”, Ekonomikas ministrija, publ. 27.05.2014

Avots: http://www.em.gov.lv/em/2nd/?lang=lv&id=34076&cat=621

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *