Uzņēmējus aicina pieteikties eksporta programmai Dienvidaustrumāzijā

Eiropas Komisija ir uzsākusi savu jauno ES Eksporta veicināšanas programmu „EU Business Avenues”, lai palīdzētu Eiropas Savienības valstu uzņēmējiem (galvenokārt mazajiem un vidējiem uzņēmējiem) uzsākt un paplašināt savu biznesu Dienvidaustrumāzijā (Singapūrā, Malaizijā un Vjetnamā).  40 izraudzīti ES uzņēmumi piedalīsies nedēļu ilgās biznesa misijās, lai tiktos ar nozīmīgiem biznesa partneriem šajās valstīs.

2014. un 2015. gadā tiks organizētas  2 dienu vizītes Malaizijā un Vjetnamā (izvēles kārtībā),  kā arī  3 biznesa misijas Singapūrā: divas biznesa misijas vides tehnoloģijas un enerģētikas jomā  un viena biznesa misija interjera dizaina jomā. Visas biznesa misijas ietver ekskluzīvu izstādi, kas saistīta ar esošo, labi pazīstamo nozaru gadatirgu Singapūrā. Pārējās aktivitātes ir instruktāžas un atbilstošas konferences, Singapūras apskate, oficiāla pieņemšana turpmākas sadarbības iespēju apspriešanai. Turklāt programma piedāvā izdevīgu paketi ar dzīvošanas iespējām tajā pašā viesnīcā, kur notiks izstāde, loģistikas pakalpojumus un citus papildus pakalpojumus.

Programma 100% finansē sekojošus pakalpojumus: pirms braukšanas instruktāžu Briselē, tirgus izpēti, potenciālu biznesa partneru meklēšanu, profesionāļu atbalstu uz vietas, stratēģisku pārraudzību, loģistikas atbalstu biznesa ekspozīcijas iekārtošanā, ieskaitot stendu instalāciju, biznesa misijas kataloga dizainu un izveidi, jūsu uzņēmuma produkcijas reklāmu, kā arī ielūgumu  atbilstošiem  biznesa pārstāvjiem (potenciālajiem biznesa partneriem) no Dienvidaustrumāzijas.

Pirmā vides tehnoloģijas un enerģētikas biznesa misija notiks no 2014. g. 27.-31. oktobrim Singapūrā un Malaizijā Singapūras Starptautiskās Enerģētikas nedēļas (Singapore International Energy week (SIEW)) ietvaros. Pēc izvēles ir iespējams piedalīties arī biznesa vizītē Malaizijā , kas plānota  2014.g. 30. /31. oktobrī.   Lai saņemtu vairāk informācijas par programmu, vēl iespējams pieteikties Interneta semināram (webinar), kas notiks š. g. 13. jūnijā no pl.10:00 līdz 11:00 pēc CE laika.

ES Eksporta veicināšanas programma „EU Business Avenues”  Dienvidaustrumāzijā ir biznesa atbalsta programma, ko organizējusi un izveidojusi Eiropas Komisija. Programmas mērķis ir stiprināt ES uzņēmumu klātbūtni Singapūrā, Malaizijā un Vjetnamā. 2014.-2015. gadā tiek organizētas 3 biznesa misijas 2 sektoros: vides tehnoloģijās un enerģētikā  un interjera dizainā. ES Eksporta veicināšanas programma „EU Business Avenues” tika uzsākta 2014. gada martā, balstoties uz panākumiem bagāto  „EU Gateway Programmas” pieredzi Japānā un Dienvidkorejā.

 

Raksts: Jaunā biznesa atbalsta programma ES valstu uzņēmējiem, kuri vēlas veikt eksportu uz Dienvidaustrumāziju, Deloitte, publ. 28.05.2014

Avots:http://www.deloitte.com/view/en_LV/lv/services/tax/45554f1f23246410VgnVCM2000003356f70aRCRD.htm

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *