“Latvijas Finieris” iegādājas bērza saplākšņa ražotni Somijā

Koncerna “Latvijas Finieris” uzņēmums Somijā “Riga Wood Finland” OY ir iegādājies bērza saplākšņa ražotni Somijā Sastamalā (Sastamala). Šā gada mērķis ir pārkārtot ražošanas procesus Sastamalā atbilstoši koncerna prasībām, uzsākt ražot bērza saplākšņa produktus ar preču zīmi “Riga” un nostabilizēt darbu trīs maiņās.

Jānis Ciems, AS “Latvijas Finieris” valdes priekšsēdētājs: “Pēc veiktajiem pārkārtojumiem koncerns “Latvijas Finieris” turpinās ražošanas specializāciju un produktu attīstību, iegūstot kopējās jaudas pieaugumu 9% apmērā. Tas dos iespēju jau nākamajā gadā koncerna klientiem Ziemeļeiropā un Centrāleiropā piedāvāt izaugsmi sadarbībā un produktu attīstībā, kā arī pilnveidot loģistikas risinājumus.”

Koncerna “Latvijas Finieris” darbība Somijā apvienos Somijas un Baltijas valstu vēsturisko pieredzi saplākšņa nozarē, veidojot jaunu attīstības posmu šajā industrijā.

Jau ziņots, ka Latvijas lielākais kokapstrādes uzņēmums “Latvijas finieris” nākamajos trijos gados savā attīstībā plāno investēt vairāk nekā 100 miljonus eiro.

 

Raksts: “Latvijas Finieris iegādājas bērza saplākšņa ražotni Somijā”, AS Latvijas Finieris, publ. 04.06.2014

Avots: www.finieris.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *