SIA “Ergoss” biznesa veiksmes formula: īpaša attieksme pret katru klientu

Koka plātņu materiāli ir viens no plašāk lietotajiem materiāliem būvniecībā, mēbeļu izgatavošanā un mājsaimniecībā. Tomēr, neraugoties uz plašo tirgus piedāvājumu, priekšroka tiek dota tiem tirgotājiem, kas līdztekus kvalitātei spēj nodrošināt papildu pievienoto vērtību un teicamu klientu apkalpošanu. Strādājot tirgū kopš 1997. gada, SIA “Ergoss” vadībai Alvim Šmitam un Ronaldam Gustam ir savs viedoklis par to, kas šobrīd notiek plātņu tirgū un kas nepieciešams klientam.

Vietējais tirgus, nenoliedzami, ir mazs, taču būvniecības nozare pēc piedzīvotās ekonomiskās krīzes ir pamazām atkopusies un pieprasījums pēc būvmateriāliem arvien palielinās. Protams, dominējošais nosacījums ir, un paliek cena, tāpēc arī SIA “Ergoss” meklē iespējas, kā sabalansēt cenas un kvalitātes attiecības. Viena no tām ir ilgtermiņa sadarbība ar vienu no lielākajiem koksnes plātņu ražotājiem Baltijā – uzņēmumu AS “Latvijas Finieris”. Lai arī ir virkne lielo pasūtītāju, kas paši slēdz līgumus ar ražotājiem “pa tiešo”, tādējādi saņemot izdevīgāku cenu pasūtījumam, arī “Ergoss” spēj nodrošināt praktiski līdzīgu cenu, jo paši strādā ar ražotāju. Tāpat stabila sadarbība izveidojusies ar OSB plātņu ražotāju SIA “Kronospan Rīga” (iepriekš SIA “Bolderāja”). Izvērsta sadarbība arī ar Krievijas, Baltkrievijas un Ķīnas plātņu ražotājiem, kas, piemēram, spēj piedāvāt nestandarta produkciju, kādu Latvijā neražo.

Ilgus gadus, strādājot ar klientiem, “Ergoss” pārstāvju pieredze liecina, ka šobrīd klientam ir svarīgi, nevis vienkārši iegādāt materiālu, bet saņemt teicamu apkalpošanu. Tas nozīmē – personisku attieksmi un iedziļināšanos klienta vajadzībā, lai spētu piedāvāt atbilstošāko risinājumu.

SIA “Ergoss” plātnes izmantotas daudzviet, bet pēdējo gadu lielākie objekti ir VID jaunā ēka un Nacionālā bibliotēka.

 

Raksts: “Svarīga īpaša attieksme pret katru klientu”, būvniecības nozares portāls building.lv, publ. 30.04.2014

Avots:www.building.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *