Mežsaimniecības un mežizstrādes tehnoloģiju izstāde Minhenē INTERFORST

No 2014. gada 16. līdz 20. jūlijam Vācijas pilsētā Minhenē norisināsies starptautiskā mežsaimniecības un mežizstrādes tehnoloģiju izstāde un zinātniskā konference INTERFORST. Iepriekšējā izstāde INTERFORST notika 2010.gadā, 67 000 m² lielā platībā pulcējot 413 dalībniekus un 50 000 apmeklētāju no 80 pasaules valstīm.

Mežizstrāde ir svarīga Latvijas tautsaimniecības nozare, tādēļ izstāde būs interesanta plašam ar meža nozari saistīto speciālistu lokam. Izstādē INTERFORST būs iespējams iepazīties ar jaunākajiem piedāvājumiem tādās jomās kā mežu kopšana, atjaunošana, aizsardzība, koksnes ieguve, apaļkoku uzglabāšana, transportlīdzekļi un tehnika kokmateriālu pārvadāšanai un apstrādei, meža ceļu būve un uzturēšana, enerģijas ieguve no koksnes, atpūta un rekreācija mežā, elektroniskā datu apstrāde, mērījumi, informācijas pārvaldība un telekomunikācija mežā, darba drošība, kā arī piedāvājumā būs lietota tehnika un iekārtas.

Paralēli izstādei notiks kongress, kura šī gada moto ir „Izmantot koksni atbildīgi nākotnei”. INTERFORST kongresā iekļauta apjomīga referātu un diskusiju programma par tādām tēmām kā ilgtspējīga meža izmantošana, atbildīga koksnes ieguve, cilvēks un tehnika mežā, inovatīvi koksnes produkti, kā arī citas ar meža nozari saistītas tēmas. Kongresā tiks nodrošināta sinhronā tulkošana angļu un vācu valodās. Paralēli izstādei notiks vairāki forumi, katru dienu ir paredzēti tehnikas un iekārtu demonstrējumi un īpašas skates, kā arī tiks pasniegta inovāciju balva.

Ieejas biļetes vislabāk iegādāties internetā pirms brauciena: 1 dienas biļete vienai personai maksā 20 EUR, 2 dienu biļete vienai personai maksā 30 EUR, biļete visām izstādes dienām maksā 53 EUR, maksa par kongresa apmeklējumu ir 15-20 EUR. Papildus informāciju par izstādi INTERFORST 2014 jebkurš interesents var skatīt izstādes mājaslapā www.interforst.de.

 

Raksts: “Pēc mēneša Minhenē durvis vērs mežsaimniecības un mežizstrādes tehnoloģiju izstāde INTERFORST”, buvlaukums.lv, publ. 12.06.2014

Avots: http://buvlaukums.lv/lv/news/article/pec-menesa-minhene-durvis-vers-mezsaimniecibas-un–2413/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *