Eksporta forumā diskutēs par reputācijas nozīmi ārvalstu tirgu iekarošanā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus un eksportētājus piedalīties gada nozīmīgākajā eksportam veltītajā divu dienu pasākumā – Eksporta forums 2014, kur būs iespēja diskutēt un saņemt konsultācijas par reputāciju un tās nozīmi uzņēmuma tēlam, kā arī veiksmīgai produkta vai pakalpojuma virzīšanai ārvalstu tirgos.

Foruma pirmajā dienā – 17. jūnijā Latvijas Nacionālās operas Jaunajā zālē ārvalstu un pašmāju lektori sniegs prezentācijas un aicinās diskutēt par reputāciju kā tramplīnu ārvalstu tirgu iekarošanā, kā arī dos praktiskus padomus, kā ieiet un nostiprināties Rietumeiropas, Skandināvijas un Āzijas tirgos. Foruma otrā diena – 18. Jūnijs veltīts kontaktbiržai “Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem”, uzņēmējiem piedāvājot individuāli tikties ar interesējošo eksporta reģionu pārstāvjiem, kas sniegs konsultācijas, noderīgus padomus un kontaktus Baltkrievijā, Francijā, Japānā, Krievijā, Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Ukrainā, Vācijā un Zviedrijā.

Tiem uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, kontaktbiržā būs iespēja tikties ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla darbiniekiem. Individuālās tikšanās notiks pēc iepriekš sastādīta grafika viesnīcas “Radisson Blu Hotel Latvija” zālē “Beta” (Rīgā, Elizabetes ielā 55).

Dalība forumā ir bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

PASĀKUMA PROGRAMMA

 

Raksts: “Eksporta forums 2014”, LIAA, skat. 13.06.2014

Avots: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/eksporta-forums-2014

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *