LMS uzsāk medību vadītāju kvalifikācijas celšanas kursus

21. jūnijā Saldū norisinājās pirmie biedrības „Latvijas Mednieku savienība” (LMS) organizētie kvalifikācijas celšanas kursi medību vadītājiem. Interese par kursiem bija ļoti liela, tos apmeklēja 80 dalībnieki.

Šie kursi bija pirmie no 10  kvalifikācijas celšanas kursiem, kurus ar Medību saimniecības attīstības fondu (MSAF) atbalstu šogad organizē LMS. Katrā reizē notiek 16 stundu apmācības un šādi kursi plānoti visos LMS reģionos. Ņemot vērā ārkārtīgi lielo interesi no medību vadītāju puses un lielo LMS biedru skaitu Dienvidkurzemes reģionā, šajā reģionā pilnīgi noteikti šogad tiks organizēta vēl arī papildus apmācība. Pirmajā nodarbību dienā medību vadītāji noklausījās lekcijas par medību vadītāja funkcijām, pienākumiem un tiesībām, izmaiņām medības reglamentējošos normatīvajos aktos, kā arī par medību uzraudzību un medībās notikušajiem nelaimes gadījumiem. Par visiem šiem tematiem dalībnieki varēja uzdot jautājumus un diskutēt. Šī iespēja arī tika izmantota. Otrajā apmācību dienā plānotas lekcijas par medību ieročiem, medību suņiem, medību infrastruktūru, kā arī medījamo dzīvnieku slimībām un medījuma gaļas higiēnu un apriti.

Nākošie šāda veida kursi plānoti LMS Rīgas reģionā –  4. un 5. jūlijā, Ropažos. Sīkāka informācija pie LMS Rīgas reģiona vadītāja – Jāņa Zālīša, tel. 28354163.

 

Raksts: LMS uzsāk medību vadītāju kvalifikācijas celšanas kursus, Latvijas Mednieku savienība, publ. 24.06.2014

Avots: http://www.lms.org.lv/jaunumi/lms-uzsak-medibu-vaditaju-kvalifikacijas-celsanas-kursus/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *