Mēbeļu nozares uzņēmumi ir labi pārstāvēti konkursā „National Business Awards”

Prestižajā konkursā „National Business Awards” nominēti finālisti visās 15 kategorijās. Mēbeļu un interjera nozares uzņēmumi ir labi pārstāvēti, piemēram, IKEA, Vispring un DFS. „Vispring” ir viens no 10 uzņēmumiem, kas izvirzīts nominācijai uz „Inflexion International Growth Business” gada balvai, līdzās strauji augošajiem uzņēmumiem „Tangle Teezer”, „Scuf Gaming” un „Bulldog Skincare for Men”. Straptautiskajā vidē Vispring uzrādījis strauju izaugsmes tempu, kur šobrīd ārvalstu pasūtījumu realizācija veido ap 40% no kopējā pārdošanas apjoma, kas ļāva iekļūt finālistu vidū uz šo prestižo balvu.

Savukārt mēbeļu uzņēmums „DFS” nominēts „Corporate Citizenship” gada balvai, līdzās tādiem uzņēmumiem kā Samsung, Experian un Telefonica. Pateicoties plašai personāla iesaistei, kur novatoriski jautrās iniciatīvās iesaista klientus, darbiniekus un partnerus, ļāva ierindot starp finālistiem šajā vērtējuma kategorijā. Kā finālists ir nosaukts arī koncerns „IKEA” uz „ICAEW Sustainable Business” gada balvai, kur vērojama sīva konkurence starp pārējiem dalībniekiem. IKEA savos finanšu darbības rādītājos spējis radīt konsekvenci starp vienkāršām un efektīvās stratēģijām, kā arī ļoti aktīvi izglītojis patērētājus ilgtspējīgas principu ieviešanā, mudinot pirkt mūsdienīgus un vērtīgus produktus. Darbinieki un ārējie partneri ir cieši iesaistīti ilgtspējīgu plānu realizācijā.

Daudzveidība un kvalitāte šī gada finālistiem ir stingri noteikta, saņemot prestižās balvas, ļaujot jau tirgū vadošiem uzņēmumiem konkurēt ar labākajiem jaunā biznesa zīmoliem. Pateicoties plaši pārstāvētām nozarēm, uzņēmumi pierādījuši veiksmīgo atdevi no ieguldījumiem cilvēkos, inovācijā, klientu apkalpošanā un uzņēmuma vadībā. Finālisti tika izvēlēti no vairākiem simts uzņēmumiem, ierindojot tos kādā no 17 balvu kategorijām. Šobrīd ekspertu žūrija vērtēs finālistus un lems par uzvarētājiem, kuri tiks sumināti oficiālā ceremonijā š.g. 11.novembrī. Apmeklējot www.nationalbusinessawards.co.uk interneta saiti iespējams iepazīties ar visiem finālistiem.

 

Raksts: „Furniture industry well represented at national Business awards”, Gearing Media Group (Paul Farley), publ. 17.07.2014

Avots: www.furniturenews.net

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *