Apgrozījuma un peļņas pieaugumu SIA “Troja” prognozē arī nākotnē

SIA „Troja” 2014.gada I pusgada neto apgrozījums ir 10,8 miljoni eiro, realizēti 12,9 tūkstoši kubikmetru saplākšņa detaļu. Neto apgrozījums par 11% un saplākšņa detaļu apjoms par 4% pārsniedz 2013.gada I pusgada rādītājus, liecina uzņēmuma mājas lapā publicētā informācija.

98% no saražotā apjoma uzņēmums eksportējis ar a/s “Latvijas Finieris” un tā meitas uzņēmumu starpniecību. Galvenie pircēji ir transporta industrijas, kur saplākšņa detaļas izmanto treileru grīdām, transportu sienu un griestu apšuvumam, kā arī celtniecības iekārtu ražotāji, kur šīs detaļas tiek izmantotas celtniecības sastatnēm, betonēšanas veidņiem. 2014.gada I pusgadā produkcija eksportēta uz 28, galvenokārt Eiropas Savienības, valstīm – Vāciju, Franciju, Zviedriju, Holandi.

2014. gada I pusgads iezīmējās ar augošu pieprasījumu pēc saplākšņa produktiem un, uzņēmumam palielinot augstākas pievienotās vērtības produktu ražošanu, apgrozījuma un peļņas rādītāju pieaugums prognozējams arī nākotnē.

2014.gada I pusgadā uzņēmums ir ieguldījis investīcijas 530 tūkst. EUR apmērā, tai skaitā ir pabeigta ēku energoefektivitātes projekta īstenošana Klimata Pārmaiņu Finanšu Instrumenti (KPFI) programmas „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai” ietvaros, projekta Nr. KPFI-15.2/4. Projekta kopējas izmaksas 295 tūkst. EUR bez PVN.

Tāpat SIA „Troja” turpina dalību biedrības Latvijas Kokrūpniecības Federācija partnerībā organizētajā Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētajā projektā „Kokrūpniecības un saistīto nozaru komersantu darbinieku apmācību projekts”, kas tiek īstenots no 2010. – 2015.gadam. 2014.gada I pusgadā apmācībās piedalījušies 13 darbinieki. Uzņēmums ražo arī mēbeles, šūpuļkrēslus, skrituļošanas rampas un ceļazīmes, ko pārsvarā realizē Latvijā.

 

Raksts: SIA “Troja” 2014.gada I pusgada rezultāti, SIA “Troja”, publ. 19.08.2014

Avots: http://www.troja.lv/lat/media/news/?13273

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *