Uzņēmējus aicina pieteikties “Eksporta un inovācijas balvai 2014”

Nolūkā paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju jau devīto gadu rīko konkursu “Eksporta un inovācijas balva”. Konkursā tiks novērtēti komercsabiedrību sasniegumi un noteikti laureāti šādās kategorijās:

  • “Eksportspējīgākais komersants” lielo/ vidējo un mazo komercsabiedrību grupās
  • “Importa aizstājējprodukts”
  • “Inovatīvākais produkts”
  • “Rūpnieciskais dizains”
  • “Eksporta čempions”

Konkursa pretendentu vērtēšana notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā žūrijas komisija vērtēs uzņēmēju sniegto informāciju pieteikuma anketās. Otrajai kārtai izvirzītos uzņēmumus žūrijas komisija apmeklēs klātienē. Piedaloties konkursā uzņēmumi gūs iespēju saņemt naudas balvu darījuma brauciena apmaksai vai reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem, kā arī tiesības izmantot Eksporta un inovācijas balvas 2014 laureāta zīmi savos mārketinga materiālos un uz produkta iepakojuma.

Pieteikumus aicinājums iesniegt līdz šī gada 26. septembrim uz e-pasta adresi zinas@liaa.gov.lv vai LIAA Klientu apkalpošanas nodaļā (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442). Dalība konkursā bezmaksas. Lai iedzīvotājiem dotu iespēju atbalstīt un uzslavēt Latvijas uzņēmumus, kas ražo kvalitatīvus un vērtīgus produktus, LIAA aicina ieteikt savu favorītu dalībai Eksporta un inovācijas balvā, aizpildot aptaujas anketu – Izvirzi uzņēmumu dalībai konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2014”!

 

Avots: http://www.liaa.gov.lv/lv/eksportetajiem/eksporta-un-inovacijas-balva

Konkursa nolikums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *