Vācijas granulu ražotāja “German Pellets” pārdošanas apjomi pieaug

Vācijas kurināmo koksnes granulu ražotājkompānijas “German Pellets” konsolidētais apgrozījums gada laikā palielinājies par 13% – no 236,5 miljoniem eiro 2013. gada pirmajā pusgadā līdz 267,2 miljoniem eiro 2014. gada pirmajos 6 mēnešos, liecina kompānijas provizoriskie dati. Viens no šī kāpuma veicinošajiem faktoriem ir 2013.gadā ekspluatācijā laistā “Woodville” granulu rūpnīca Teksasas štatā, ASV. Neraugoties uz silto ziemu, paralēli auguši arī pārdošanas apjomi gandrīz visās Rietumeiropas valstīs. Tāpat pozitīvi vērtējamas  ievērojami zemākas izmaksas par elektroenerģiju un koksnes resursiem.

Kompānijas peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas (EBITDA) gada laikā palielinājusies par 68% – no 18,8 miljoniem līdz 31,6 miljoniem eiro. Kā paskaidrojis “German Pellets” pārstāvis Mihails Valevskis (Michael Walewski), sasniegtie rezultāti apliecina, ka kompānijas izvirzītā stratēģija koncentrēties uz ražošanas paplašināšanu ASV izrādījusies pareiza. Tāpēc tagad uzņēmums pievērsies savas otrās kokskaidu granulu rūpnīcas izveidei ASV, Luiziānas štatā.

Kompānijas apgrozījuma tālāku pieaugumu nepārprotami sekmēs arī “Münchenpellets” pārņemšana ar 2014.gada 1.septembri, kas ir visplašāk pazīstamais kurināmo koksnes granulu tirgotājs Minhenē. Ar šo darījumu “German Pellets” iecerējis izvērst mazumtirdzniecības biznesu perspektīvajā Minhenes tirgū un Bavārijas zemēs.

 

Raksts: “German Pellets improves results in the first half”, IHB, publ. 29.08.2014

Avots: http://timber.fordaq.com/fordaq/news/German_Pellets_financial_results_first_half_38284.html

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *