LLU notiks konference par IT pielietojumu lauksaimniecībā un mežsaimniecībā

No 15. līdz 17. septembrim Latvijas Lauksaimniecības universitātē notiks 18. starptautiskā konference “Informācijas sistēmas lauksaimniecībā un mežsaimniecībā”, ko organizē LLU kopā ar kolēģiem no Čehijas (Czech Centre for Science and Society) un uzņēmuma “Baltic Open Solutions Centre”.

Konferences mērķis ir apzināt zinātnieku un praktiķu atziņas un pētījumus par precīzo lauksaimniecību un mežsaimniecību, informācijas sistēmu izmantojumu un atvērtajiem datiem lauku attīstībā. Paredzams, ka konferenci apmeklēs ap 100 dalībniekiem no dažādām Eiropas Savienības un citām valstīm. Konferencē aicināti piedalīties lauksaimniecības un mežsaimniecības zinātnieki un praktiķi, jo tā būs īpaša izdevība uzzināt informāciju par jaunākajiem sasniegumiem dažādās tautsaimniecības nozarēs un informācijas tehnoloģiju (IT) pielietojumu tajās.

Interesenti līdz 5. septembrim vēl var pieteikties uzstāties ar stenda ziņojumiem (posteriem) konferences laikā. Detalizētāka informācija atrodama konferences mājas lapā, kā arī sazinoties ar organizatoru pārstāvi no LLU – Dzidru Kreišmani (dzidra.kreismane@llu.lv, 29431756).

Konferences ģenerālatbalstītājs ir klubs “Ossiach”, kurā apvienojušies IT, lauksaimniecības un mežsaimniecības zinātnieki un praktiķi, lai izstrādātu priekšlikumus par nākotnē veicamiem pētījumiem, IT izmantošanu lauksaimniecības un mežsaimniecības uzņēmumos un iesniegtu politikas rekomendācijas Eiropas Komisijai.

 

Raksts: “Pirmo reizi Latvijā LLU organizē konferenci par informācijas sistēmām lauksaimniecībā un mežsaimniecībā”, LLU, publ. 02.09.2014

Avots: http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=11185

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *