Tuvojas gada notikums mēbeļu rūpniecībā “Baltic Furniture 2014”

No 2. līdz 5. oktobrim Ķīpsalā norisināsies gada nozīmīgākais notikums mēbeļu ražotājiem – 19. starptautiskā Baltijas mēbeļu izstāde „Baltic Furniture 2014″. Pērn izstādē piedalījās 138 uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas. Četrās dienās izstādi apmeklēja 24 735 interesenti no 16 valstīm, tādējādi šis ir ne tikai biznesa kontaktu centrs, bet arī reāla pārdošanas iespēju vieta. Šogad izstādes organizatori plāno sagaidīt 160 uzņēmumus, 25 000 apmeklētājus un personiski aicinātus 3000 profesionāļus no tām valstīm, kas ir tradicionālas un perspektīvas Baltijas mēbeļu iepircējas.

Arī šogad izstādē piedalīsies Farens virtuves, kas ir igauņu lielākā virtuves mēbeļu ražotāja AS Arens Mööbel pārstāvniecība Latvijā. Uzņēmums prezentēs aktuālākos jaunumus virtuves mēbeļu jomā. Būs izstādīta virtuve ar jaunu 3D frēzējumu fasādēs, virtuve no Historic finierējuma, kas izgatavots, izmantojot vecus ozolkoka apaļkokus, kā arī moderna T veida virtuve ar jaunu īpaša spīduma silverlaku un spoguļa cokolu. Klasisko mēbeļu cienītājiem tiks prezentēta jauna masīvkoka virtuve, kā arī 2014. gada MDF mēbeļu dizaini – Grande un Castanga. Latvijas uzņēmums Davanti šogad izstādes apmeklētājiem prezentēs plašu produkcijas klāstu – iebūvējamās mēbeles, skapjus ar bīdāmām durvīm, garderobes un virtuves. Apmeklētājiem būs iespējams novērtēt līdz šim radīto produkciju un veikt individuālus pasūtījumus. Salons „AIS” jeb salons.lv izstādē „Baltic Furniture 2014″ piedāvās dažādus ergonomiskus risinājumus darbam un mājām. Ar ideālu darba vidi ikviens interesents varēs iepazīties uzņēmuma Baltic Ergonomics Group stendā, kur bez ergogalda, kas sniedz iespēju regulēt darba virsmu vajadzīgajā augstumā, būs apskatāmas arī unikālas ergonomiskās datorpeles, datorklaviatūra, roku un delmu balsti, dokumentu turētāji un citi aksesuāri. Plašu biroja krēslu un mēbeļu kolekciju būs iespējams aplūkot uzņēmuma “KLARBERG” stendā , kas ir zīmolu CHAIRMAN un SKYLAND oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs. Uzņēmums Elkor apmeklētājiem piedāvās plašu mīksto mēbeļu sortimentu no dažādiem pasaules ražotājiem – SATIS un NIERI (Itālija), POLART (Meksika), Spin (Polija). SIA InfoEra Latvia izstādē prezentēs jaunākos mēbeļu projektēšanas rīkus, sākot no idejas radīšanas un vizualizēšanas līdz CNC darba galdu rasējumiem. Šajā stendā būs iespēja iepazīties ar jaunāko programmatūru, iegūt profesionālas konsultācijas, uzzināt par apmācību iespējām un darbībā izmēģināt 3D peli. SIA KATE prezentēs mūsdienīgas biroja un mājās mēbeles. “Mūzas istaba” izstādē iepazīstinās un piedāvās iegādāties mīkstās mēbeles no lielākā mīksto mēbeļu ražotāja Igaunijā ar firmas zīmi Bellus un zviedru ražotāja Burhéns. Abi ražotāji ir labi atpazīstami visā Skandināvijā ar saviem neparastajiem, pievilcīgajiem modeļiem un augsto kvalitāti, kā arī ar daudzveidīgo audumu un dabīgo ādu izvēli. Tāpat izstādē būs apskatāmas Zundas mēbeles, ofisa un skolas mēbeles no SIA “Bolderāja Serviss”, dažāda dizaina krēsli no dizainakresli.lv un vairāki viesistabas komplekti no “Wenden Furniture”.

Paralēli šajās dienās Ķīpsalā norisināsies gada pasākums dizaina jomā “Design Isle”, kas vienkopus pulcēs dizaina profesionāļus, uzņēmējus, pasūtītājus un ikvienu interesentu, lai radošā un aktīvā vidē prezentētu un meklētu „dizaina pērles”, savstarpēji dalītos ar idejām, veidotu jaunus kopprojektus un kopīgi veicinātu dizaina nozares attīstību.

 

Avots: http://www.bt1.lv/bt1/balticfurniture/?link=00600000

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *