Jauno uzņēmēju atbalsta programmā «Atspēriens» pieejami 111 000 eiro

Rīgas domes un AS «Swedbank» izsludinātajā jauno uzņēmēju grantu programmas «Atspēriens» konkursā pieejamais finansējums kopumā būs vairāk nekā 111 000 eiro, savukārt vienas biznesa idejas atbalstam būs iespēja saņemt līdz pat 15 000 eiro. Jaunie uzņēmēji aicināti pieteikties «Atspēriens» konkursam līdz šī gada 13.oktobrim.

«Swedbank» valdes loceklis, Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Reinis Rubenis atzina, ka aizvadīto sešu gadu laikā kopš grantu programmas dibināšanas atbalstītas 105 uzņēmējdarbības idejas, piešķirot kopējo līdzfinansējumu vairāk nekā 760 000 eiro apmērā. «Jaunu biznesa ideju netrūkst arī šogad, ko apliecina «Swedbank» veiktā iedzīvotāju aptauja – piektdaļa iedzīvotāju norādījusi, ka tuvākajā nākotnē plāno sākt savu uzņēmējdarbību. Tāpēc aicinu ikvienu, kas jau ir domājis par savu uzņēmējdarbību, kā arī tos, kuri tikko spēruši pirmos soļus biznesa vidē, izmantot šo iespēju,» norādīja Rubenis.

Lai iedvesmotu jaunos uzņēmējus izmantot iespēju piesaistīt finansējumu biznesa idejas attīstīšanai, 16.septembrī uzņēmēji varēs apmeklēt Rīgas domes un «Swedbank» organizēto semināru par to, kā pieteikties grantu programmai «Atspēriens». Savukārt 18.septembrī notiks trešais «Atspēriens» mentoru klubs, bet 24.septembrī plānots seminārs par finanšu plānošanu biznesā.

Grantu programmā «Atspēriens» var pieteikties privātpersonas vai komersanti, kas reģistrēti Rīgā ne ilgāk kā divus pilnus gadus. Konkursa pieteikumus izvērtēs galvenokārt pēc biznesa idejas ilgtermiņa dzīvotspējas un oriģinalitātes. Kā prioritārie virzieni noteikti transports un uzglabāšana, tūrisms un ar to saistītās nozares, ražošana, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas un būvniecība.

 

Raksts: “Jauno uzņēmēju atbalsta programmā «Atspēriens» pieejami 111 000 eiro”, LETA, publ. 10.09.2014

Avots: www.financenet.tvnet.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *