Izstādē “Baltic Furniture 2014” – plaša mēbeļu izvēle visām gaumēm!

Modernas un kvalitatīvas mēbeles mājoklim, ergonomiski risinājumi mūsdienīgam birojam, oriģinālas dizaina lampas un gaumīgi interjera priekšmeti – tas viss sagaida apmeklētājus starptautiskajā mēbeļu, interjera un apgaismojuma izstādē „Baltic Furniture 2014″, kas no 2. līdz 5. oktobrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

“Šogad izstādē redzēsim gan iemīļotus mēbeļu zīmolus un viņu jaunāko piedāvājumu, gan nebijušas vēsmas, ko ienesīs pašmāju un ārvalstu apgaismojuma risinājumu ražotāji un tirgotāji, kopumā vairāk nekā 100 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Rumānijas. Neizpaliks arī dalībnieku sarūpētie īpašie piedāvājumi un profesionāļu konsultācijas!” norāda izstādes “Baltic Furniture 2014″ projekta vadītājs Edgars Skara. Izstādē piedalīsies tādi Latvijā iecienīti zīmoli kā „Wenden Furniture”, „Bolderāja serviss”, „Straubek Furniture”, „Feidi”, „Zunda”, “Kate” u. c., kas priecēs ar oriģināliem mēbeļu dizainiem, inovatīvu pieeju mēbeļu ražošanā un kolekciju daudzveidību. Apskatot Baltijas ražotāju plašo piedāvājumu, apmeklētāji pilnībā varēs nokomplektēt guļamistabu, viesistabu vai bērnistabu, kā arī atrast mēbeles vannas istabai, darbistabai, priekšnamam un pat dārzam. Sākot ar ēdamistabas galdu, dīvānu un skapi, līdz pat saskaņotām mēbeļu kolekcijām, kurās TV galdiņš ideāli papildina sekciju, savukārt sekcija – kumodi. Vietējais mēbeļu ražotājs “Asnova” piedāvās vienu no praktiskākajām mēbelēm jebkurā mājoklī – iebūvējamos skapjus ar apdrukātām bīdāmajām durvīm, savukārt uzņēmums „Davanti” palīdzēs izvēlēties piemērotākās mēbelēm pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem, lai varētu gan ērti mācīties, gan kvalitatīvi atpūsties un spēlēties. Šogad pirmo reizi līdztekus mēbelēm un interjera aksesuāriem apmeklētāji varēs iegādāties arī modernus un inovatīvus apgaismojuma risinājumus, kas būs lielisks papildinājums noskatītajām mēbelēm. Piedāvājumā būs gaismas ķermeņi mājokļu, biroju, lielveikalu, kafejnīcu, restorānu, viesnīcu un āra teritoriju iekārtošanai – dažādu formu, izmēru un krāsu. T

Vienlaikus Ķīpsalā notiks Rīgas starptautiskā dizaina izstāde “Design Isle 2014”, kurā Baltijas dizaineri prezentēs oriģinālas mēbeles, interjera un grafiskā dizaina darbus, modes aksesuārus un dzīvesstila produktus.

 

Avots:http://www.bt1.lv/bt1/balticfurniture/?link=00600000

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *