Mazsalacā top jauna koka skulptūru taka; daži objekti jau apskatāmi

Pateicoties novada jauniešu un domes iniciatīvai, vienā no Latvijas skaistākajām vietām – Mazsalacas Skaņā kalna apkaimē tiek veidota jauna pastaigu un atpūtas taka ģimenēm un citiem dabas baudītājiem. Paredzēts, ka tajā būs daudz skaistu koka objektu, ko apskatīt un pie kā nofotografēties. Skaņu taka vēl tikai top un septembra beigās atklātas pirmās no skulptūrām, ko varēs apskatīt jaunajā tūrisma objektā, savukārt pilnībā Skaņākalna skanošo skulptūru taka tiks atklāta 2015. gada pavasarī, stāsta Ilze Mitāne, Mazsalacas novada pārstāve.

Takas projektu īsteno jaunieši, kas vēlas sakopt savu vidi un apkaimi, no biedrības “Jauniešu vētra” sadarbībā ar Mazsalacas novada domi, Mazsalacas novada Kultūras centru un Mazsalacas novada Tūrisma Informācijas un Uzņēmējdarbības atbalsta centru. Jāpiebilst, ka 2013. gada rudenī tika atklāta arī Putnu taka Skaņajā kalnā, kas joprojām daudziem tūristiem ir jaunums.

 

Raksts: “Mazsalacā top jauna skulptūru taka; daži objekti jau apskatāmi Skaņajā kalnā”, tūrismagids.lv, publ. 07.10.2014

Avots: www.turismagids.delfi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *