LLU Meža fakultātei – 75! Absolventi aicināti uz kopā sanākšanu 17.oktobrī

LLU Meža fakultāte (MF), atzīmējot trīs – fakultātes 75, augstākās mežziglītības 95 un SIA “MeKA” desmit gadu – jubilejas, 2014. gada 17. oktobrī uz salidojumu aicina visus tās pastāvēšanas vēsturē esošos un absolvējušos studentus, maģistrantus un doktorantus.

LLU MF dekāns Dagnis Dubrovskis aicina visus MF studējošos un absolventus uz kopīgu sanākšanu un atkalredzēšanos fakultātes telpās: “Izmantojiet iespēju atgriezties savā Alma Mater, kur aizvadīti skaistākie jaunības gadi un izkopts zināšanu pūrs, kur gūta pieredze un dāvāta piederība mežiem. Lai taka uz Meža fakultāti neaizaug!”

Jubilejas dienā jau no plkst. 12 MF 16. auditorijā notiks jubilejai veltīta konference, kurā D. Dubrovskis stātīs par fakultāti – tās darbību šodien un iecerēm nākotnē. Plkst. 13.30 viesi aicināti apmeklēt LLU MF un SIA “MeKA” atklātās lekcijas katedrās un apskatīt laboratorijas. Savukārt plkst. 17 norisināsies svinīgā sēde un svētku koncerts Jelgavas pils aulā. Dienas noslēgumā plkst. 19.30 viesi aicināti uz LLU MF absolventu salidojumu fakultātē, Akadēmijas ielā 11, un Kokapstrādes katedrā, Dobeles ielā 41.

 

Avots:http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=11358

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *