“Dores” piedāvās inovatīvu un ekoloģisku koka mājas siltināšanas veidu

Koka māju ražotne “Dores” 13. starptautiskajā būvniecības, remonta un interjera izstādē “Māja. Dzīvoklis 2014” piedalīsies ar unikālu “Dores” meistaru radītu produktu, iepazīstinot ar inovatīvu un gudru veidu, kā koka mājā iestrādāt siltinājumu. “Dores” piedāvā padarīt māju izcili siltumnoturīgu, vienlaicīgi saglabājot koka mājas ekoloģiskumu un autentisku koka sienas izskatu bez papilu siltinājuma slāņa sienas iekšpusē vai ārpusē.

Jaunais produkts – siltinātā koka brusa – atšķiras no jebkura cita līdz šim koka māju būvniecībā izmantota būvniecības elementa. Brusas iekšpusē ir iestrādātas siltinājuma kabatas, kuras atkarībā no vēlmēm iespējams pildīt ar dažādiem ekoloģiskiem siltumizolācijas materiāliem.

“Dores” izstādē demonstrēs un iesaka pildījumam izvēlēties kokšķiedru – siltumizolācijas materiālu, kura ražošanā tiek izmantots koks. Kokšķiedra turpina un papildina koka mājas pozitīvās īpašības – māja joprojām elpo, smaržo pēc koka, koks saglabā spēju uzturēt telpās ideālu mikroklimatu un nodrošināt mājā tīru un svaigu gaisu. Izmantojot mājas ražošanā siltināto brusu, tiek iegūta papildu energoefektivitāte un izcili zema siltumcaurlaidība, ko, vēlāk dzīvojot ēkā, kā lielu priekšrocību izjutīs jebkurš mājas saimnieks. Pateicoties katrā brusā iestrādātām kabatām, šādas mājas ražošanas procesā tiek patērēts mazāk koksnes.

Izstāde “Māja. Dzīvoklis”, kas norisināsies no 16. līdz 19.oktobrim izstāžu centrā Ķīpsalā ir gada notikums ikvienam, kas būvē, remontē vai labiekārto savu mājokli un vēlas iedzīvināt jaunas krāsas, dizainu, kvalitāti, komfortu un noskaņas mājokļa interjerā un eksterjerā.

 

Avots:http://www.bt1.lv/mdz/?link=00100000

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *