Latvijas uzņēmēji piedalīsies arhitektūras un būvmateriālu izstādē Minhenē “BAU”

2015.gadā no 19. līdz 24.janvārim Minhenē notiks arhitektūras un būvmateriālu izstāde “BAU 2015”, pulcējot vairāk nekā 2000 dalībniekus no visas pasaules, tai skaitā arī no Latvijas, preses konferencē 10.oktobrī informēja izstādes organizatori. Šī ir lielākā Vācijas būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstāde, kura norisinās reizi divos gados. Izstāde tiek uzskatīta ne tikai par lielāko Vācijā, bet arī par vienu no lielākajām nozares izstādēm Eiropā. Šeit aplūkojami arhitektūras, būvmateriālu un būvsistēmu piedāvājumi gan dzīvojamo un industriālo ēku jaunbūvēm, gan renovācijai un interjeram. Pēdējo gadu laikā “BAU” kļuvis par vienu no galvenajām informācijas un komunikācijas platformām projektētājiem, inženieriem un būvinženieriem no visas pasaules.

Šogad pirmo reizi izstādē būs pārstāvēta arī Latvija. Nacionālajā stendā, ko organizē un atbalsta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), būs seši uzņēmumi – “Dores Fabrika” ar guļbūvēm, “Irbest”, kas piedāvā gaisa spiediena testēšanu ēkām, “Primekss” ar industriālajām grīdām, “Riga Parket” ar dabīgiem koka grīdu segumiem, “Silver Standart” ar koka konstrukcijām un “Tenachem”, piedāvājot būvķīmiju un celtniecības hermētiķus.

2013. gadā šo izstādi apmeklēja kopumā 232 000 apmeklētāju no dažādām pasaules valstīm. Dalībnieku statusā 2013. gadā izstādē piedalījās vairāk kā 2 060 būvniecības un būvmateriālu ražotāju uzņēmumu. 2015. gadā izstāde norisināsies 17 izstāžu hallēs ar kopējo platību 180 000 m2. Latvijas nacionālo kopstendu LIAA izstādē plāno organizēt 56 m2 apmērā.

 

Raksts: “Latvijas uzņēmēji piedalīsies arhitektūras un būvmateriālu izstādē “BAU 2015″ Minhenē”, ABC.lv, publ. 10.10.2014

Avots: http://www.abc.lv/article/latvijas-uznemeji-piedalisies-arhitekturas-un-buvmaterialu-izstade-bau-2015-minhene/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *