Mammadaba Meistarklasei pieteikušies vairāk nekā 16 000 dalībnieku

Sākoties mācību gadam, aicinājām pieteikties AS „Latvijas valsts meži” organizētajā skolu programmā – Mammadaba Meistarklase. Šis gads ir atnācis ar nebijuši lielu pieteikušos dalībnieku skaitu, esam saņēmuši pieteikumus no 217 Latvijas mācību iestādēm. Meistarklasē šogad darbosies 888 klases un pulciņi – vairāk kā 16 tūkstoši dalībnieku, sākot no pirmsskolas vecuma bērniem, beidzot ar vidusskolu pēdējo klašu audzēkņiem.

Kā katru gadu visiem dalībniekiem būs jāpierāda savas zināšanas un prasmes meža izzināšanā: jādodas sakopt dabu, izlikt putnu būrīšus, stādīt mežu, jāpiedalās Meža olimpiādē un jābrauc meža izziņas ekskursijā uz kādu no Mammadaba atpūtas objektiem. Katra klase pa pastu saņems īpaši veidotos sienas kalendārus, kuros līmēt bildes, fiksēt padarītos darbus un sekot līdzi aktuālajiem notikumiem. Tāpat, kā iepriekšējos gadus, rudens skolu brīvlaikā AS „Latvijas valsts meži” kopā ar LVMI „Silava” un MeKA aicina aktīvākos skolu pedagogus uz tālākizglītības 12 stundu kursiem „Pedagogu profesionālā pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu” un sabiedrības izpratnes līmeņa celšana par mežsaimniecību turpināsies.

Ar katru gadu „Mammadaba meistarklases” dalībnieku skaits turpina pieaugt – 2013./2014. mācību gada maijā to absolvējuši vairāk nekā 7000 skolēni un skolotāji no 113 Latvijas izglītības iestādēm. Astoņas Latvijas skolas, kas bija īstenojušas visvairāk meistarklases aktivitāšu un iesaistījušas visvairāk skolēnu un skolotāju meža izzināšanā, pirmajā šī mācību gada dienā saņēma Mammadaba karogu un tika akreditētas kā Mammadaba vēstniecības.

Mammadaba meistarklases mērķis ir veicināt skolotāju un skolēnu izpratnes veidošanos par meža daudzveidīgo nozīmi mūsu dzīvē. Mammadaba meistarklasi organizē AS “Latvijas valsts meži” starptautiskās vides izglītības programmas „Izzini mežu” ietvaros. Galvenais sadarbības partneris – IZM Valsts izglītības satura centrs.

 

Raksts: “Mammadaba Meistarklasei pieteikušies vairāk kā 16 000 dalībnieku!” Mammadaba, publ. 08.10.2014

Avots: www.mammadaba.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *