Uzņēmējus aicina iesaistīties ikgadējā festivālā “Ziemassvētku egļu ceļš”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina uzņēmējus un biznesa institūcijas iesaistīties festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš”, kas šogad svinēs savu piecu gadu jubileju. Ar mākslinieciski un estētiski daudzveidīgiem, oriģināliem dizaina objektiem šajos gados tas ir kļuvis par Ziemassvētku laika neatņemamu pilsētvides sastāvdaļu, tāpēc arī uzņēmēji un biznesa institūcijas tiek aicinātas iesaistīties šī gada ekspozīcijas veidošanā, kas vienlaicīgi ļaus popularizēt arī savu uzņēmumu.

Uzņēmēji un biznesa institūcijas festivālā ekspozīcijas veidošanā var iesaistīties divējādi. Ir iespēja pieteikt festivāla Mākslinieciskajai padomei oriģināla un tematiska dizaina vides objektu projektus – „egles”, kā arī ir iespēja finansiāli atbalstīt māksliniecisko ideju konkursos un festivāla Mākslinieciskajā padomē jau akceptēto projektu realizāciju. Pieteikums iesaistīties festivālā jāiesniedz RD IKSD Kultūras pārvaldes Pilsētas svētku noformējuma nodaļā līdz 31. oktobrim.

Iesaistoties festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš”, uzņēmumam ir iespēja iegūt arī plašas publicitātes iespējas, jo informācija par festivālu būs gan plašsaziņas līdzekļos, Rīgas pašvaldības tīmekļa vietnēs, festivāla mājas lapā un bukletā – kartē, plakātos pilsētvidē un citviet.

Šogad „Ziemassvētku egļu ceļā” būs apskatāmi gan iepriekšējo gadu labākie un iedzīvotāju iemīļotie mākslas darbi, gan šogad radītie vides objekti, kur jaunos un neparastos vizuālos risinājumos tiks atainots ne tikai Ziemassvētku simbols – egle. Dizaina ideju realizācijā tiks izmantoti oriģināli materiāli, sākot no gaismas instalācijām, līdz kokam, stiklam u. c. Vides objekti pilnā to krāšņumā būs skatāmi vakaros, reizē ar pilsētas apgaismojuma ieslēgšanos. Festivāla norises laiks būs no 2014. gada 5. decembra līdz 2015. gada 11. janvārim.

 

Raksts: “Uzņēmējus un biznesa institūcijas aicina iesaistīties festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš””, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa, publ. 15.10.2014

Avots: www.riga.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *