15. novembrī visā Latvijā norisināsies “Mazā biznesa diena”

Sestdien, 15.novembrī, visā Latvijā norisināsies Latvijas Mazo un vidējo uzņēmēju foruma (“MVU Forums”) organizētās iniciatīvas “Mazā biznesa diena” centrālais pasākums, kad ikviens uzņēmējs un pircējs aicināts apliecināt savu atbalstu mazajam biznesam – iepērkoties vai uzsākot sadarbību ar mikro un mazajiem uzņēmumiem. Arī šogad tiek piedāvāts izmantot iniciatīvas komunikācijas kanālus, partneru atbalstu, uzlabotos bezmaksas mārketinga instrumentus,tostarp arī īsvideo veidotāju, un iegūt noderīgas zināšanas un kontaktus semināros, kas notiks septiņās Latvijas pilsētās.

Pagājušajā gadā iniciatīvā piedalījās vairāk nekā 4 000 mazo uzņēmēju un to vidējais apgrozījums ir audzis par 18%, bet iniciatīvas dalībnieku vidū vidējais darbinieku skaits palielinājies no 2 līdz 3 strādājošajiem. Mazā biznesa atbalsta iniciatīva atzinīgi novērtēta arī no Eiropas Komisijas puses, saņemot goda rakstu kā labākā nacionālā iniciatīva uzņēmējdarbības gara stiprināšanai 2013.gadā.

Mazā biznesa diena tiek organizēta iniciatīvas ”Atbalsti mazo biznesu” ietvaros un ir viens no publiskākajiem pasākumiem, kurā piedalīties var ikviens sabiedrības loceklis. Mazā biznesa dienā piedalās visi interneta vietnē www.mazabiznesadiena.lv reģistrētie uzņēmumi. Šajā vietnē ir uzkrāta un uz Latvijas kartes vizualizēta informācija par visiem iniciatīvas dalībniekiem, to piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, strukturējot tos pēc dažādiem parametriem, lai palīdzētu cilvēkiem izvēlēties atbalstāmos komersantus pēc teritorijas, preces vai sniegtā pakalpojuma. Iniciatīvas ietvaros ikviens radošs cilvēks aicināts piedalīties semināros Latvijas pilsētās, kur tiks sniegta praktiska informācija par to, kā paplašināt klientu loku, kā uzrunāt potenciālos partnerus un kā saredzēt jaunas biznesa iespējas.

Ja zini kādu mazo uzņēmēju, kurš varētu iedvesmot arī citus esošos un jaunos uzņēmējus, raksti uz info@mazabiznesadiena.lv!

 

Avots: http://mazabiznesadiena.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *