Interesenti aicināti uz tikšanos ar Somijas mežistrādes tehnikas ražotājiem

2014.gada 7.novembrī Rīgā viesosies Somijas uzņēmumu Logman Oy un Kone Ketonen Oy īpašnieki, kuri iepazīstinās visus interesentus ar savu uzņēmumu ražoto tehniku – harvesteriem, forvarderiem (Logman Oy) un harvesteru galvām (Kone Ketonen Oy). Šo ražotāju tehnikas galvenās priekšrocības ir augsta kvalitāte, serviss un labākās cenas garantija. Tehnika pārbaudīta arī Latvijas apstākļos. Šobrīd ir iespējams vienoties par individuālu tikšanos ar Logman Oy un Kone Ketonen Oy īpašniekiem. Tiek nodrošināts arī tikšanās tulkojums latviešu valodā. Detalizētāka informācija: http://www.finn-tec.lv/?id=jaunumi vai zvanot pa tālruni 29207407.

Uzņēmums Logman ražo forvarderus, harvesterus un harvarderus meža nozarei kopš 1992. gada un šai tehnikai ir sekojošas praksē pārbaudītas priekšrocības: tie izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un komponentēm; tehnika var tikt izgatavota, ņemot vērā klienta īpašās vēlmes un specifikāciju; ērta un viegla ekspluatācija un apkalpošana; visiem modeļiem ir ap savu asi rotējoša kabīne; īpaši laba darba zonas pārskatāmība; ergonomiska un ērta operatora kabīne. Logman eksportē harvesterus, forvarderus un harvarderus uz Austriju, Argentīnu, Igauniju, Krieviju, Zviedriju, ASV, Latviju un citām valstīm. Pirmais Logman harvesters Latvijā tika pārdots 1994. gadā.

Uzņēmums KONE-KETONEN OY oficiāli tika nodibināts 1984. gadā. Rūpnieciskā ražošana tika uzsākta 1985. gadā. Kone-Ketonen rūpnieciskā ražošana ietver harvesterus, KETO harvesterus. KETO produktu grupā ietilpst kopumā 8 dažādu formātu klases. Tehnikas modeļi – sākot no vismazākās līdz vislielākajai: Keto-51, Keto-100, Keto-150, Keto-500, Keto-525, Keto-800, Keto-1000, jaunā Supreme-sērija un Keto Forst. KETO multifunkciju harvesterus var piestiprināt lauksaimniecības un mežizstrādes traktoriem, kā arī ekskavatoriem. Salīdzinot ar to augsto veiktspēju, KETO harvesteriem ir neliels svars. Papildu priekšrocības ir droša hidrauliskā sistēma un unikāla ķēdes padeve, kas koku apstrādā saudzīgi. Šī sērija ietver modeļus, ar kuriem var veikt jebkuru uzdevumu, sākot ar mežaudzes retināšanu un beidzot ar koka nogāšanu. KETO harvesteru ķēdes padevei, rāmja konstrukcijai, hidrauliskajai sistēmai un manipulācijas mehānismam ir iegūti globālie patenti. Vissvarīgākās KETO eksporta valstis ir Zviedrija, Norvēģija, Dānija, Francija, Vācija, Spānija, Lielbritānija, Īrija, Austrija, Šveice, Nīderlande, Itālija, Kanāda, ASV, Japāna un Austrālija. Meža mašīnu operatoru mācību centrā Kone Ketonen harvesteru izmanto kopš 2013. gada.

Logman un Kone Ketonen sadarbības partneris Latvijā ir Baltic Sales Agency.

 

Avots: SIA Baltic Sales Agency

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *